Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt párom sokszor megkeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom sokszor megkeres, főleg, ha pénzügyi gondjai vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerjük egymást, én nem keresek, kerestem mást, és főleg azért, mert szeretem a volt párom, de olyan életmódra rendezkedett be, ami nem annyira jó nekem már.

Vagyis:

Van egy kamasz fia, szinte istenként tekint rá, és neveli, ez a "gyereken" már olyan formában kiüt, hogy 18 éves létére úgy beszél mindenkivel, mint más a kutyájával se.

Én evvel nem értettem egyet sosem.

Illetve mivel gyereke kedvében akar járni, ő nem költözne össze egy férfival sem, én is ezért lettem mellőzve, viszont emiatt rendesen anyagi gondjai vannak, és sokszor megkeres, hogy mi van velem.

Olykor néha találkozunk, természetesen hozza a kamasz gyerekét, én próbálok vele mindig normális, udvarias lenni, sok cuccot adok neki, amire nekik nem telik, de a stílusa miatt a falra tudnék mászni(a gyerek stílusa miatt).

Ráadásul anno megcsalt párszor, ki is dobott, de valahogy mindig visszakanyarodik hozzám(gondolom a gyereke miatt nem kell senkinek, én meg még valamennyire kijöttem vele)

Hogy lehetne átmosni az agyát, hogy vagy felhagy evvel a gyereke iránt érzett beteges imádattal, vagy így fog megöregedni, egyedül.

Ráadásul ha lenne barátnője a fiának, elhajtja a fenébe.

Amúgy egy kedves, aranyos nő, csinos is, sajnálom, hogy idáig jutottunk.

Vagy ez a mai idősebb női "párkapcsolat" hogy néha összejövünk, dugunk egyet, te támogatsz anyagilag, amúgy meg hagyjál a fenébe, élj egyedül, én meg szabad akarok lenni, mindenféle kötelezettség nélkül?



2016. okt. 18. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ez a nő csak kihasznál téged, ráadásul többször meg is csalt.
2016. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már ne a te problémád legyen.

Oké, hogy te még szereted, de próbáld meg végre tisztességesen lezárni ezt a kapcsolatot! Főleg, hogy eleve életképtelen volt a kapcsolat. (Többször megcsalt, kidobott, jah...)

Ha pedig kunyerálni akar, akkor megmondod neki, hogy bocs, de neked is kell az a pénz. Nem tartozol hozzá, (és amúgy sem viselkedett úgy, hogy esetleg barátként megérdemelné a segítséget) te pedig nem vagy köteles az életét egyengetni.

Tudod, akit nem lehet, azt nem is fognak kihasználni. Neked viszont rád van írva, hogy nyugodtan szórakozzon veled, használjon ki, téged ezek után is bármikor megtalálhat. Legfeljebb egyszer-kétszer szétteszi a lábát, aztán tejelsz neki. Ebben ne csak őt hibáztasd, te is tehetsz róla, ha ilyesmibe belemész.

Mondom, függetlenedj tőle végre! Nem sikerült ez a kapcsolat, nem működött, zárd már le végre.

Egyébként ha eddig nem tért észhez, akkor ezek után sem fog.

2016. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te élvezed, hogy lábtörlő vagy?
2016. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondj nemet, ha pénzt kér, ne állj szóba a fiával, ne engedd be, ha átmegy hozzád. Ennyi.
2016. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy újabb anyagias nő.

Na párkapcsolati trollok, most ugassatok, jártassátok a szátokat...!

2016. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!