Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszajön valamikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön valamikor?

Figyelt kérdés
Randizunk, és talán túlságosan nyeregben érezte magát, látta rajtam, hogy oda vagyok érte. 3 hete szinte az összes szabadidőnket együtt töltöttük, majd két randit egymás után lemondott. Én még az első után nem mondtam semmit, hiszen a haverjaira hivatkozott, bármikor közbejöhet egy ilyen. De másnap ugyanez történt. Nagyon megharagudtam rá és elmondtam neki, hogy ez így nem pálya, rosszul esik. Azóta nem beszélünk. Nem jelentkezik. Én nem fogom keresni, mert szerintem nem én voltam a hunyó. Meddig tart a férfiaknál ez? Vagy hagyjam a fenébe?
2016. aug. 15. 12:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, mert nem derült ki előbb, hogy természetesen sok időt töltött együtt a barátaival is ezalatt a 3 hét alatt, szóval semmi olyasmi nincs, hogy én nem akarom, hogy velük találkozzon.
2016. aug. 15. 12:30
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelheted ha azóta nem beszéltetek. De úgyis tudja hogy a csajok is ilyenek, szóval pont telibeszar.
2016. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy visszajönne.

Amikor odavolt értem a lány és így erőlködött, mindig dobtam és gyakorlatilag azonnal tovább is léptem.

2016. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utána nem is jutott eszetekbe, hogy de kedves volt az a lány, milyen jó volt vele és meg kellene keresni?
2016. aug. 15. 12:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén válaszoljak?

Már a nevükre sem emlékeztem...

2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Noren1989 ***** válasza:

Na tegyük fel, hogy tényleg a haverok miatt kellett lemondania...akkor keresne...de nem keres. Vissza nem jön, másik csaj van a dologban.


26/F

2016. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oké, azt bevallom, hogy hisztiztem egy nagyot, és levettem a fészen az ismerőseim közül... amit ugye megbántam. Nagyon hiányzik, de szerintem itt nem nekem kell lépnem, hanem neki kellene...
2016. aug. 15. 12:39
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, hisztis kislányként viselkedtél, és most csodálkozol, hogy nem teper utánad, mikir amúgy is nyeregben volt. Nem fog visszajönni, és nem fogja megbánni, inkább örülni fog, hogy nem ment bele egy olyan lánnyal párkapcsolatban, aki már ennyiért is hisztériát rendez.
2016. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rosszul esett. Másnak is így esett volna, mert nagyon ígérte és nagyon vártam, hogy talizzunk.
2016. aug. 15. 12:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kislány, de ha egy csaj nekem hisztizik és levesz a facebookról, én hülye lennék valaha is keresni még.

Vagy te fordított helyzetben keresnéd magadat?

2016. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!