Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7 hónap telt el, de mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap telt el, de mindig visszajön a fájdalom, a hiánya. Miért?

Figyelt kérdés

Nem leszünk már sosem együtt, de nem jutok egyről a kettőre a szakítás óta. Van, hogy jobban vagyok, aztán visszaesek. Hogyan keveredjek ki belőle?

27 éves leszek, de egyszerűen azóta teljesen kilátástalannak érzek mindent.



2015. júl. 3. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert folyamatosan táplálod iránta az érzéseket. Szüntess meg mindent, ami vele kapcsolatos, egyelőre még azokat a helyeket is kerüld el, ahol annak idején sokat voltatok, és foglald le magad.
2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem járok olyan helyekre, és tél óta 1x beszéltünk, akkor sem én kerestem.
2015. júl. 3. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Több mint 1 éve vége a kapcsolatomnak..neki már van más. Nem járok olyan helyekre ahol együtt voltunk,de a fájdalom megmaradt. Söt, nekem jobb periodusaim sincsenek.
2015. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete hagytam el a páromat öt éves kapcsolat után. Rohadt nehéz döntés volt, de nem rajtam múlt, hogy vége lett, képtelen felnőttként viselkedni. Úgy érzem, sosem fogom kiheverni, mert nagyon szeretem őt, de teljesen más céljaink vannak az életben, pontosabban neki semmi célja nincsen.

Bárhova nézek, bármit csinálok, folyton ő jut eszembe, úgy érzem megbolondulok.

Megértelek, most én is ugyanezt érzem.

2015. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, foglaljátok le magatokat, ilyen egyszerű. Mert ha az exetekre gondoltok, akkor maradtok ilyen cudarul. Szerezzetek pozitív élményeket, ismerkedjetek más csajokkal. Ha már hónapok teltek el, nem hinném, hogy olyan nehéz lenne. Egy új csaj el tudja feledtetni a régit.
2015. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, de én nem vagyok leszbikus.
2015. júl. 4. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
azt hittem pasi vagy xd
2015. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén 7 hónapja nem tudom tultenni magam rajta, legelső kapcsolatom volt. A szakítást ő kezdeményezte mert elmondása alapján már nem érzett irántam semmit. Elvileg ő már egy- két nappal utána jobban lett, bár őszintén szólva ezt kétlem.

A hullámvölgyek számomra is nagyon ismerősek. Pont az elmúlt néhány hét volt az, amikor úgy éreztem már végre tényleg jobb. Csak aztán történt egy kis gond: két nappal előtte kiderult hogy ő is megy egy rendezvényre, ahová én is. Ez volt az első alkalom hogy találkoztunk, és nagyon nem kellett volna. Váltottunk néhány szót és jól elvoltunk egymással, azzal semmi gond nem volt, de utána nagyon visszaestem.

De sokan küzdenek még ilyen problémával, egyik nagyon jó barátom (lány) lassan egy éve szenved egy fél éves kapcsolat után - ő is hol jobban van, hol pedig visszaesik.

Ő mondta nekem azt, amiben én magam is teljesen egyet értek: ilyenkor csak egy új kapcsolat, egy új szerelem tudja felülírni ezt a fájdalmat,a sokat mondogatott "foglald le magad" és társai csak ideiglenes megoldást nyújtanak. Én rengeteg új dolgot elkezdtem és kipróbàltam, valamit rengeteget változtam is a szakítás óta, mégis itt vagyok, így...

(F/18)

2015. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4esnek írnám, hogy rajtam 11évig túrázott a csajom mire átformált. Kétszer hagyott el. Míg együtt voltunk elengedtem minden szavát a fülem mellett, úgy hívják biztos pont effektus. Olvass utána. Most megszűntetted. Ha szeret, bármit megtesz elő szavadra. És kérdés Te szereted e annyira, hogy időt fordíts rá.
2015. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek meg...ilyenkor kell egy másik. Könnyebb ha nincs szeretethiányod! Irtózatos űr tátong töltsd be mert veszélyeket hordoz. Rossz hangulat, közérzet, akár betegség is lehet a vége. Belebetegedhetsz. Nehéz meglépni, az első gátat átlépni, de utána megy minden.
2015. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!