Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszajön valamikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön valamikor?

Figyelt kérdés
Randizunk, és talán túlságosan nyeregben érezte magát, látta rajtam, hogy oda vagyok érte. 3 hete szinte az összes szabadidőnket együtt töltöttük, majd két randit egymás után lemondott. Én még az első után nem mondtam semmit, hiszen a haverjaira hivatkozott, bármikor közbejöhet egy ilyen. De másnap ugyanez történt. Nagyon megharagudtam rá és elmondtam neki, hogy ez így nem pálya, rosszul esik. Azóta nem beszélünk. Nem jelentkezik. Én nem fogom keresni, mert szerintem nem én voltam a hunyó. Meddig tart a férfiaknál ez? Vagy hagyjam a fenébe?
2016. aug. 15. 12:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha valóban jól érezte magát velem akkor igen, egész biztosan. Szerintem a kétszer egymás után lemondott randi elég ciki a részéről. Nyilván nem én voltam a fontos. De 3 hét után nem is ezt várom, csak lenne benne elég becsület, hogy nem mondogatja így le láncban.
2016. aug. 15. 12:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Most én nem nagyon értelek. Ha elismered, hogy ennyi idő után ez még jó, hogy laza, akkor miért is nem tudtad elnézni a két lemondást egymás után?

Nekem úgy tűnik, hogy inkább szakítottál vele, nehogy dobjon el, annyira félsz ettől az egésztől.

2016. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ideges voltam.
2016. aug. 15. 13:04
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

:)

Oké, legyen.

De a helyzet az, hogy ha ezt korrigálni akarod, nálad a labda.

Neked kell megkeresni és nem neki téged.

Lenyeled a büszkeséged?

2016. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig neked kell keresned egy ilyen szitu után. Döntsd el mi a fontosabb. A büszkeséged, vagy az, h TALÁN vissza szerezd?!
2016. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Noren1989 ***** válasza:
Gubchee-val egyetértek, hogy kikerekedett a történet végre...
2016. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
szerintem egál, hiszen a pasi belegázolt rendesen az egómba, hogy kétszer is a haverokat választotta. Főleg amiatt, mert az első lemondása csütörtökön volt és azt ígérte, kárpótol mindenért... aztán másnap meg a tali előtt lemondta, hogy bejött egy másik program a barátokkal. azért azt ne felejtsük el, hogy ez sem korrekt teljesen.
2016. aug. 15. 13:14
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, kaptál egy virtuális homlokon csókolást :)

A helyedben igyekeznék kicsit objektívebben nézni ezt az egészet.

Elhiszem, hogy jó volna, ha ő futna utánad, de nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk.

2016. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

hmhm :( ez igaz. Köszi a puszit.

nem egyszerű veletek... :( olyan nehéz megfejteni mindent. Nem az zavar tényleg, hogy haverok, hiszen kellenek, előttem is meg voltak. és soha nem állnék közéjük. Csak egyszerűen ennyibe lettem nézve.

2016. aug. 15. 13:20
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon megértelek,ugyilyen cipőben vagyok mint te. Igérgetett a csávó,mondta h nagyon szeret stb.

Aztán mikor a sokadik talit akartam miután megkapott,azt mondta nem akar találkozni,mert nehogy az legyen h csak szexet akar.


És még én voltam a rossz.. Szóval mással elvan, k-fél gondolom,engem leszar. Többieknek is igaza van. Ez volt 4 honapja,és sztem csak én rágodok a dolgon ő már lehet a nevem is elfelejtette. :) Nem érdekeljük ezeket a pasikat. Hiába a szerelem/szeretet... De megérdemlik,mert nem tudják kit vesztettek..

2016. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!