Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm de még szeret, szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm mert azt mondta hogy ö már nem szeret annyira mint én öt és hogy nem szerelmes belém de még én ö belé igen, és hogy nem akarja hogy nekem rossz legyen és azt érzi igy lesz a jobb :/ de közbe még szeret :/ és amig itt volt és ezt beszéltük egész végig sirt meg amikor hazavittük egész végig a vállamra hajtotta a fejét meg megfogta a kezemet... vajon visszajön?:/ 1év 12napot voltunk együtt mindketten elöször voltunk szerelmesek és egymásnak voltunk az első alkalom..van rá esély hogy visszajön?:( nagyon hiányzik :/ 19F

2015. nov. 16. 13:39
1 2 3
 1/22 Odimama válasza:
69%
Hívd fel és mond el neki,hogy te még szereted .
2015. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 acelsziv ***** válasza:
90%
Ha már egyszer szakított minek jönne vissza?
2015. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret mire szakitana?

azt irtad hogy kozbe meg szeret, ezt honnan veszed?

2015. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
remenykedj benne hogy nem. keress mast.
2015. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem hivom fel mert tudja hogy én nagyon szeretem :) és azért szakitott mert ö már nem szeret annyira mint én öt és nem akarja hogy nekem rossz legyen
2015. nov. 16. 13:55
 6/22 Odimama válasza:
100%
lehet hogy csak egy kis szünet kell neki. De ha felhívod csak kérdezd meg hogy hogy van ,Mi újság stb . És ha hallod a hangján hogy őt megsem viseli akkor erős legyél és hagyd
2015. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont 19 éves voltam én kicsit kevesebb mint 1 év után hasonló volt nekem is. Szóval nagyon jól tudom mi van most.

Rengeteg kérdést írtam ki, sok emberrel beszélgettem hónapokig belebetegedtem a dologba depressziós voltam fogytam 20kg ot persze így lettem normál testalkatú mert el voltam hízva. Szóval szörnyű volt, de sose adtam fel, aztán elég sok alkohol után mikor vele voltam egyértelműen kimutattam a szeretetemet ő meg sírt hogy így lát meg miért teszem ezt magammal stb, aztán valahogy jól alakultak a dolgok azóta már a 3. évnél járunk végre ő is érettebb lett és több esze van. Sajnos hiába 18 évtől "felnőtt" valaki, igazából egyéntől függően 20-25 éves kortól lesz valaki teljesen felnőtt.

2015. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
fészen beszélünk azóta is..de nem tudom mit higgyek :/ lehet csak hiába reménykedek...lehet kicsit nem kellene beszélnem vele és akkor talán rájönne?!
2015. nov. 16. 14:01
 9/22 A kérdező kommentje:
már napok óta nem is eszek mióta szarul állnak a dolgok..és nem tudok ellene mit tenni :/ csak reménykedek hogy hátha :/
2015. nov. 16. 14:02
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába reménykedsz. Elhiszem, hogy szeret, és ezért nem tud tőled elszakadni, de már nem szerelmes beléd, ebből kapcsolat már nem lesz.

A lányok másképp működnek, mint a fiuk. Ha egy pasi szakít, akkor ott vége a kapcsolatnak, és pont. A fiuknál nincs ilyen, hogy azért legyünk barátok...stb.

A lányok másképp gondolkodnak. Pasiként már nem kellesz neki, elmúlt a szerelem, de kötődik hozzád, ezért enged el olyan nehezen. Barátnak még simán megtartana, szerintem így gondolja, hogy szeret. Összefoglalva, ha vissza is megy, csak átmeneti állapot lenne, és úgyis szakítás lesz a vége, csak a lányoknál nehezebben megy az elválás.

2015. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!