Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm de még szeret, szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm mert azt mondta hogy ö már nem szeret annyira mint én öt és hogy nem szerelmes belém de még én ö belé igen, és hogy nem akarja hogy nekem rossz legyen és azt érzi igy lesz a jobb :/ de közbe még szeret :/ és amig itt volt és ezt beszéltük egész végig sirt meg amikor hazavittük egész végig a vállamra hajtotta a fejét meg megfogta a kezemet... vajon visszajön?:/ 1év 12napot voltunk együtt mindketten elöször voltunk szerelmesek és egymásnak voltunk az első alkalom..van rá esély hogy visszajön?:( nagyon hiányzik :/ 19F

2015. nov. 16. 13:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
én se tudok tőle elszakadni..sok rossz történt velem miután végre találkoztam vele...és most meg vége a "csodának" valahogy nem megy hogy az életem egyik része csak igy feledésbe merüljön, nem birom elviselni :/
2015. nov. 16. 14:09
 12/22 A kérdező kommentje:
ja és a szüleinek nem is azt mondta hogy szakitott velem hanem hogy csak veszekedtünk.. o.O nem értem mit akar kihozni ebből :/ van egy olyan érzésem hogy nem gondolja komolyan csak kicsit elege van mindenből
2015. nov. 16. 14:13
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyen mar benned meltosag ember, ne alazkodj meg! Ha menni akar, menjen, de tobbet vissza ne jojjon.


Ha visszasirod magad, lehet hogy szerzel meg par nyogvenyelos menetet, de tisztelni a budos eletbe nem fog tobbet.

2015. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát ez az utolsó hát ez kész :D tetszik :D de sajnos van benne igazság :(
2015. nov. 16. 14:16
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyél mindenképpen. Hát, végülis, azt mondanám, hogy szakított veled, törődj bele, ő már nem akar téged. Mindegy, hogy mi az oka, ő már nem akart veled lenni. Adott esetben pl az is lehet, hogy megcsalt, és most bűntudata van, és úgy van vele, jobbat érdemelsz nála. Bár nemtom, ez a válladra hajtotta a fejét is; hát nemtom. Lehet, hogy tényleg megcsalt. Akkor viszont meg tudnátok beszélni, hogyha te a tudtára tudnád adni, hogy megértő vagy vele, anélkül, hogy ő kellemetlenül érezné magát, attól, ahogy rávezeted, hogy hogyha megcsalt, nyugodtan megmondhatja, mert megbocsátod, illetve nem is feltétlenül kell. De amúgy lehet, hogy beleszeretett simán valaki másba ,és nem akart téged bolondítani, hogy beléd szerelmes. Meg hallottam olyat is, hogy , hát ez kicsit vicces, hogyha valaki úgyérzi, megtalálta a nagy Őt, akkor még nézi, hogy hátha van nagyobb. Mikor mesélték, néztem egyet, há mondom, okés XD Hát amúgy tényleg nem tudom, de hát fú. Én tényleg főleg ezt a megcsalásos dolgot tudom elképzelni. Hogy félrelépett, de közben szeret. Hát, nem tudom, tényleg nem tudom. Igazából lehet, hogy jobb lenne, ha kicsit szüneteltetnétek a beszélgetést, hogy letisztázódjanak benne az érzései, de úgy, hogy előtte megbeszélitek, hogy most egy rövid ideig nem beszéltek; mert nehogy az legyen, hogy egyszercsak nem írsz, mert attól kiakadna szerintem tutkó.
2015. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nem csalt meg :) ö nem olyan :) de azért megkérdezem töle, még akkor is ha tudom.:) mostmár veszteni valom nincs :O
2015. nov. 16. 14:22
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esély hogy visszamegy, hisz kerek perec megmondta neked, hogy nem szeret már eléggé, ezért is ment el. Elhiszem, hogy most neked nagyon nehéz, de ha eszedbe jut próbáld meg elterelni a gondolataidat, foglald le magad valamivel és ne beszélgess egy darabig vele a neten. Ezt az időszakok végig kell "szenvedni" az igaz, de azért megkönnyítheted a helyzetedet. S ha túl vagy rajta majd jönni fog más...
2015. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem tudom még elképzelni mással..söt nem is akarom.. :( még egy olyan lány nincs mint ö :/
2015. nov. 16. 14:37
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele, szakitottak velem, tobb m8nt 3gy honapja, de mai napig eszembe jut. Nehez tultenni magamat rajta, 1 csodas evunk volt. Mai napig gorcsolok, alig van etvagyam, fogytam egy csomot. De menni kell tovabb, nem szabad feladni, csak magadat bantod ezzel!!! Engedd el! Jon meg a nagy o... 27/f
2015. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
és ha lehet ö volt az? :(
2015. nov. 16. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!