Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két hete szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete szakított velem a barátom, de nagyon bizonytalannak tűnt, van még remény, hogy hiányzom neki, és visszajön? 24/L

Figyelt kérdés

7 hónapig voltunk együtt. Úgy kezdte, hogy nem tudja mi legyen, de úgy érzi, nem működik ez a kapcsolat, nagyon másak vagyunk, nem értjük egymás világát. Azt is mondta, hogy még mindig szeret, de ez így szerinte nem jó, és nem tudja mi legyen.. Én szintén részben így éreztem, így fájó szívvel, de nem próbáltam lebeszélni, így végül eléggé kimondatlanul, de szakítottunk. Még ölelkezve, egymás kezét fogva váltunk el, nevettünk is valamin..

Azóta nekem iszonyúan hiányzik, megbántam, hogy nem próbáltam meggyőzni, de nem keresem, tiszteletben tartom a döntését. De ez az "érzelmes" elválás annyira nem győzött meg engem, hogy már tényleg nem akarja ezt az egészet, hogy most olyan lezáratlan érzésem van..

Van rá esély, hogy ezt ő is így érzi, és elkezdek neki hiányozni?


2016. okt. 16. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy bizonyos okok miatt egy héten többször is kénytelenek vagyunk egy társaságban lenni..Ennek lehet valami befolyása a későbbiekre? Én úgy érzem így soha nem leszek képes elfelejteni..
2016. okt. 16. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymast akkor mert nem josztok ossze ujra,ha szeretitek egymast annyira akkor meglehet oldani a problemakat akkor lenne nagyobb gond ha mar nem lenne meg a szerelem es a szeretet,de ha meg van akkor mindent hejre lehetne hozni.
2016. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tudjátok hogy két külön világ vagytok felesleges folytatni.

Én is így váltam el a feleségemtől, nem haraggal. Szépen megbeszéltük hogy nem működik tovább. De még a mai napig szexelünk, mivel nincs senkink, viszont a kapcsolat az nem menne.

2016. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!