Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytvesztve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Mind ketten 18 évesek vagyunk. Az az igazság, hogy egyszer már szakítottam vele ami nagyon csúnya szakítás volt. Nagyon szeret engem, érzem is, Ő az egyetlen olyan fiúm eddig aki tényleg törődik és normális velem. Igazából én is szeretem, vannak olyan pillanataim mikor nincs velem és annyira megölelném, megcsókolnám... de valahol barátság és szerelem között érzek iránta valamit, azt érzem, hogy már inkább csak megszokásból vagyunk együtt. Nem szívesen lennék így vele mivel akkor csak kihasználnám. Nem tudom, hogy tudnám a tudtára adni, hogy változtatni kéne, mert egyszer már nagyon megbántottam. Nem szívesen törném össze újból a lelkét, mivel elég érzékeny. A szüleim is úgy szeretik, mint a saját gyereküket. Igaz ők megértenék a döntésemet. Magam se tusom, hogy mit csináljak és mit is érzek. Érdemes-e megmenteni a kapcsolatomat vagy inkább hagyjam és éljünk tovább egymás nélkül. Mit tegyek??



2016. máj. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
18 évesen felesleges leragadni egy olyan kapcsolatba,amelyikben te sem vagy biztos.
2016. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem, de a barátom halálbiztos. Én vagyok neki a második barátnője, de azt mondja, hogy nálam nem is akar jobbat. Itt gondol arra, hogy nem öltözök és viselkedek k**á**n, talpraesett vagyok, de még sorolhatnám... most nem akarom részletezni, de van benne sok minden amit akar ezzel mondani.
2016. máj. 15. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sajnos rajtad nem segít, hogy ő biztos benne.


A lényeg, hogy ez ilyen, ezek a döntések baromi nagy drámák, ahol sérülünk. Te sem tudhatod, hogy találsz e még valakit, aki szeretni fog.


Itt nagy bátorság és kockázat vállalás kell és tudni, hogy az egész totál bizonytalan. Az is, ha maradsz az is ha nem. Valahogy döntened kell és mindkettő nehéz. A lényeg, hogy ne legyél gyáva. Az szomorú, ha azért nem cselekszel, mert tele a gatya.

2016. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megkérdezem... Szerintetek lehet még ebből szerelem az én részemről? Vagy semmi remény rá?
2016. máj. 15. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam ket hónapja, csak mi ket évig voltunk együtt. Azt éreztem kb mint te. Végül szakítottam, neki lett uj barátnője es most külön éljük az életünket, de valamivel jobban erzem magam igy.

Amugy ujra szerelmes nem leszel bele, viszont ha szakítasz, vedd számításba, hogy utána elég rosszul leszel elég sok ideig, de hidd el, hogy lesz mas is aki szeretni fog, hisz fiatalok vagyunk.

2016. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!