Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újabb szakítás. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb szakítás. Hogy mondjam el a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a fiam, 4,5 éves. Az apja nincs az életünkben már 3 éve. Én próbálok új kapcsolatot kialakítani, de valahogy nem megy, mindegyik partnerrel van valami gond. Idén már 3 szakításom volt, egy januárban (fél év után - nem voltam szerelmes), egy áprilisban (1 hónap után - nem volt belém szerelmes) és egy most (3 hónap után - rossz hatással voltunk egymásra). A gyerkőc mindhárom férfihoz ragaszkodott, mindegyiküket megkedvelte, és az első kettő nagyon hiányzott neki, miután nem jöttek többször hozzánk, nem értette, hogy mi történt. Most a harmadikat különösen imádta, vele még friss a szakítás, ma fogja elvinni a cuccait. Hogy mondjam el a fiamnak, hogy ő sem fog többször jönni, nem fognak együtt játszani, nem megyünk a szüleihez, nem ülünk többet az autójában? Akkora csődtömegnek érzem magam... Nekem egyszerűen nem akar ez összejönni. Alig tudom magamat tartani, és most még a gyerkőcnek is magyarázkodhatok... Ilyenkor nem csak velem szakítanak, hanem vele is, pedig ő nem tehet semmiről.
2017. nov. 30. 13:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan lany vagyok, de anyam ugyanezt csinalta. Evekig jartam a pszichiatriara, hogy valami tarthato allapot legyen a ferfiakkal valo kapcsolatomban, hozzaallasomban, de nem igazan sikerult elerni. Tudnek meselni csunya dolgokat. Az apammal valo kapcsolatomra is nagyon nagy hatassal volt (negativ iranyba). Tonkreteszed a gyereket. Te ezt nem tudod felfogni vagy csak rohadtul nem erdekel?

Felnott no vagyok es tobb evnyi terapia ellenere sem tudok normalis kapcsolatot kialakitani, mert betegesen rettegek allandoan, hogy elhagynak, nem szeretnek, nem kellek. Ha valaki ram mosolyog gyakorlatilag abban a pillanatban szetdobom a labam, hogy hatha akkor majd szeret. Ami persze orbitalis baromsag, de ezek nem is tudatos dolgok. Es hiaba tudom, hogy ezek miatt a marhasagok miatt olyan kapcsolatokat is tonkre tettem, ahol fulig belem volt zugva a srac es eszebe se jutott volna magatol elhagyni, attol meg a tudatalattimban olyan magasan all a hig fos, hogy fulladozok benne.

2017. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a gyereket ennyire belevonni. Nem csoda hogy sok férfi irtózik a gyerekes anyukáktól pont az ilyenek miatt. Én most kezdtem el párt keresni, két kicsi lányom van. Nem fogom randira vinni. Se elsőre, se a többire. Én párkapcsolatot szeretnék nem pótapukát. Először derüljön ki, hogy mi jól érezzük magunkat, működhet köztünk párkapcsolat és utána lehet a gyereket bevonni. De nonszensz, hogy mondjuk második randira viszed a gyereket is Tropicariumba.
2017. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Egyrészt a kérdésre nem kaptam választ, másrészt eléggé magam alatt voltam így is... éppen ez az, hogy a gyereknek szeretném finoman elmondani, hogy nem fognak többször találkozni. És aki azt írta, hogy törődjek végre a gyerekemmel, annak üzenem, hogy ez különösen fájt. 4,5 éves, rettenetesen intelligens és tisztelettudó, a nyomtatott nagybetűket már olvassa, és írja is. Imádom őt és rengeteget foglalkozom vele.

Másrészt a szüleimmel az én kapcsolatom is borzalmas, soha nem voltam elég jó nekik, ezért is költöztem el tőlük messzire. Az első kapcsolatom közel 11 évig tartott -a fiam apjával-, ő egy nálam 12 évvel idősebb nőért hagyott el, ekkor jött a lejtő... hogy engem nem szeret senki, nem kellek senkinek -hisz még a szüleim sem szerettek-, szerintem ezért is ugrok bele ilyen hamar új kapcsolatokba, hogy érezzem, hogy valaki szeret...

2017. nov. 30. 16:16
 24/35 anonim ***** válasza:
83%
Az időt, pénzt, energiát, amit a pasikra költesz, költsd el egy agyturkászra, aki helyrerak
2017. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán a francért kell hazahozni ilyen hamar valakit?Szerintem kezdj valamit ezzel a kapcsolatfüggéssel,mert egyrészt magaddal szúrsz ki és nem utolsó sorban a gyerekeddel is.


[link]

2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de gondolom, elmondtad a másik kettő szakítást is vhogy. Mindenképp törést okozol ezzel a gyereknek, de csináld úgy, ahogy az előző kettőnél, és figyelj oda, hogy a jövőben okosabban csináld a dolgokat. Ja és kérj a gyerektől bocsánatot. Biztos rohadt szar, hogy elhagytak, de most már felelős vagy a gyerekedért, és ő kell, az első helyen legyen, nem az, hogy "bele kell ugranom a kapcsolatokba, mert nem érzem elég vonzónak magamat". Vagy csak akkor belemenni kapcsolatba, ha tudod, hogy kezeld egészséges módon.
2017. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy, úgy mondod el, ahogy az első két szakítást is. A lehető legjobb tanácsot kaptad: ne hurcolj haza senkit amíg legalább fél éves nem lesz a kapcsolat.
2017. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

onnantól kezdve, hogy gyereked van - ne haragudj -, de te nem számítasz. nincs lejtőd, nem lehet lelki bánatod - mert gyereked van, csakis ő számít. ezt úgy írom, hogy én is kisgyerekes anya vagyok.


ismeretlenül is a szívem szakad meg a kisfiadért. ezt még valahogy magyarázd el neki, aztán egy pár évig csak neki élj - amíg elég érett lesz a dús szerelmi életedhez.


ezt a legnagyobb jószándékkal írom (bár szerintem feleslegesen, tudom, hogy nem sikerült elvennem a kedved a "randizástól").

2017. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem azzal van baj, hogy randizik vagy élni akar egy kicsit, hanem hogy nem képes megszervezni, hogy addig valaki más vigyázzon a kicsire. A boldogság neki is járna, csak épp nem a gyerek tönkretételén keresztül.
2017. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28-as vagyok: utolsó, igazad van. jár neki a boldogság, de nem a gyerek lelki békéje árán. sőt... eddig egyik pasi sem jött be. én ezért javasoltam a randizgatás felfüggesztését.
2017. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!