Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újabb szakítás. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb szakítás. Hogy mondjam el a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a fiam, 4,5 éves. Az apja nincs az életünkben már 3 éve. Én próbálok új kapcsolatot kialakítani, de valahogy nem megy, mindegyik partnerrel van valami gond. Idén már 3 szakításom volt, egy januárban (fél év után - nem voltam szerelmes), egy áprilisban (1 hónap után - nem volt belém szerelmes) és egy most (3 hónap után - rossz hatással voltunk egymásra). A gyerkőc mindhárom férfihoz ragaszkodott, mindegyiküket megkedvelte, és az első kettő nagyon hiányzott neki, miután nem jöttek többször hozzánk, nem értette, hogy mi történt. Most a harmadikat különösen imádta, vele még friss a szakítás, ma fogja elvinni a cuccait. Hogy mondjam el a fiamnak, hogy ő sem fog többször jönni, nem fognak együtt játszani, nem megyünk a szüleihez, nem ülünk többet az autójában? Akkora csődtömegnek érzem magam... Nekem egyszerűen nem akar ez összejönni. Alig tudom magamat tartani, és most még a gyerkőcnek is magyarázkodhatok... Ilyenkor nem csak velem szakítanak, hanem vele is, pedig ő nem tehet semmiről.
2017. nov. 30. 13:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Most ha randira hívnak pl. az állatkertbe vagy a tropicariumba, akkor miért ne jöhetne a gyerek? A férfiaknak ez ellen soha nem volt kifogása, és én is azt akartam, hogy "csomagban" lássanak, derüljön már ki számukra az elején, hogy anya IS vagyok, és nem valaki, aki havonta 2x tud randizni velük, akkor éppen szép és kedves és türelmes, hanem van egy fiam, nem úgy működök, mint egy egyedülálló valaki. Ámítás lett volna részemről, nem is én lettem volna.
2017. nov. 30. 14:38
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán..

értem én, hogy viszket ott, de gondolj már bele, hogy ez a gyerekedre hogy hat?!

nincs egy bnőd, aki vigyázna rá?

3 hónap után milyen cuccokat visz el? már ott lakott???

meg egy hónap után már bemutatni???

legyen már eszed

2017. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

elég elmondanod, hogy van gyereked

a gyereknek érzelmi biztonság kell ne vidd haza a pasit, amíg nem vagy biztos benne - kb. 6-10 hónap után...

legyen baráti társaságod - hobby, lakhely, érdeklődés. stb.

2017. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
11 hónap utan mutattam be a gyerekeimet a paromnak,. Bar tudtuk kezdettol fogva h egyutt maradunk, megis kellett mig eleg stabil lett a kapcsolat. Ma mar egyutt elunk 4-en, a gyerekek tudjak h nem megy el, es en se akarnek havonta ujraprobalkozni. Sztem gaz ahogy csinalid.
2017. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

van egy érzésem, hogy a kérdező nem fog tanulni a válaszokból. ugyanúgy összezavarja a kisfia életét, mint eddig.


azt, hogy gyereked van, nem kell titkolnod. de nem is kell elvinned a randevúkra. meg az aktuális pasid szüleihez. tényleg, azok mit szóltak?:D


szerintem hagyd abba ismerkedést, és foglalkozz már a gyerekeddel is.

2017. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Minek viszed haza a pasit amíg nem vagy benne biztos?

3 évig voltam egyedül két gyerekkel de a három év alatt senkit nem vittem haza és milyen jól tettem!Akit bemutattam a gyerekeimnek az maradt is.

Máskor legyél okosabb na meg nézd a gyereked és ne hurcold haza azt aki szépen néz rád.És akkor nem teszed ki a gyereket annak, hogy "vele is szakítanak"

A gyerek az első ezt ne felejtsd el bármennyire nehéz is egyedül.

2017. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%
TÉGED hívnak el randira, nem a gyerekedet basszus!!! Komolyan az eszem megáll, ki akar egy gyerekkel foglalkozni az ismerkedési szakaszban? Nem is tudtok egymásra figyelni. Említsd meg az elején, hogy van gyereked és kész, de nem kell elvinni utánfutónak. Majd ha együtt vagytok X ideje, akkor bemutatod neki és akkor talán nem azt látja, hogy az anyja havonta valtja a pasijait.
2017. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám úgy időzíteni a randikart, találkákat, hogy tényleg ne azonnal legyen bemutatva a kölök, hanem mondjuk 3-4 hónap múlva. Az sem baj, ha később. Így megkíméled ettől a fiadat. 1 hónapos szakításról már tudott a gyerek és ismerte a palit... hát ez nekem nagyon fura lenne. 1 hónap alatt ki sem lehet ismerni vkit, nemhogy bemutassam a gyereknek, hogy ő anyu új párja. Tudom, hogy nehéz, de sztem meg lehet oldani, hogy ekkor meg akkor vigyázzon rá egy szomszéd egyetemista/tinilány vagy egy barátnő vagy egy bébiszitter.
2017. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
remélem, a kisfiad nem gonndolja, hogy anyukája életmódja a követendő példa.
2017. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek tényleg nem tehet semmiről, te viszont igen. a te felelősséged, hogy megóvd a gyereket az ilyen helyzetektől. Nem is értem, hogy jut egyáltalán eszedbe, hogy bevond a gyereket egy friss kapcsolatba. Hagyd ki belőle a gyereket, bőven ráérsz 4-6 hónap múlva bemutatni neki az új pasidat. még úgy is rizikós, de 1-3 hónapon belül nagyon korai még.
2017. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!