Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újabb szakítás. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb szakítás. Hogy mondjam el a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a fiam, 4,5 éves. Az apja nincs az életünkben már 3 éve. Én próbálok új kapcsolatot kialakítani, de valahogy nem megy, mindegyik partnerrel van valami gond. Idén már 3 szakításom volt, egy januárban (fél év után - nem voltam szerelmes), egy áprilisban (1 hónap után - nem volt belém szerelmes) és egy most (3 hónap után - rossz hatással voltunk egymásra). A gyerkőc mindhárom férfihoz ragaszkodott, mindegyiküket megkedvelte, és az első kettő nagyon hiányzott neki, miután nem jöttek többször hozzánk, nem értette, hogy mi történt. Most a harmadikat különösen imádta, vele még friss a szakítás, ma fogja elvinni a cuccait. Hogy mondjam el a fiamnak, hogy ő sem fog többször jönni, nem fognak együtt játszani, nem megyünk a szüleihez, nem ülünk többet az autójában? Akkora csődtömegnek érzem magam... Nekem egyszerűen nem akar ez összejönni. Alig tudom magamat tartani, és most még a gyerkőcnek is magyarázkodhatok... Ilyenkor nem csak velem szakítanak, hanem vele is, pedig ő nem tehet semmiről.
2017. nov. 30. 13:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ugy, ahogy eddig.
2017. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

túl hamar hazaviszed a fszikat. 1 hónap után miért??? még a 3 hónap is korai.


házasságban élek, nekem is van egy kisfiam. de ha úgy alakulna, minimum fél év felhőtlen kapcsolat után ismertetném össze a gyerekkel. pont az ilyen "átjáróház" elkerülése végett.


szegény kisfiú... most már húzd be a féket a nagy ismerkedésben.

2017. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ki a párkapcsolati próbálkozásaidból a gyereket! Ha már hónapok óta együtt vagytok, és tényleg bíztatóak a kilátások, akkor lehet összeismertetni a gyereket, és a férfit, és akkor is csak fokozatosan.
2017. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
És hova tegyem a gyereket, ha mondjuk randizni szeretnék? Egyedül nevelem, távol a szüleimtől és a barátaimtól, senkire sem számíthatok.
2017. nov. 30. 14:16
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ahogy eddig. Azt meg vésd az eszedbe, hogy ilyen instant igazi nincsen, amit a romkomokban látsz.

31/f

2017. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
vigyázzon rá bébiszitter vagy barátnő. vagy ne randizz, és neveld a fiadat, ha már ennyire nem akar eljönni a nagy ő-d.
2017. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy a gyerekkel mész randira... Nagyon remélem, hogy ez a kérdés csak rossz poén.
2017. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a gyerekkel megyek randira... Próbáltam az elsőket akkorra időzíteni, amikor mondjuk oviban volt, később pedig nem voltak "klasszik" randik, hanem mondjuk átjött az illető, főztem egy vacsit és megettük hármasban, vagy néztünk egy filmet, míg aludt a gyerek, ilyesmi...
2017. nov. 30. 14:33
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Hívj bébiszittert ha randizni mész.

2. Ha nem megoldható, akkor neveld a gyereked amíg elég idős nem lesz ahhoz, hogy otthon lehessen hagyni!

3. Nem kellene 1 órás ismerettség után hazavinni a pasikat és akkor nem kéne aggódni a gyerek miatt.

2017. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem is most tűnt fel, hogy viszi a gyereket is... úristen.


szegény kisfiú... jól össze lehet zavarodva.


meg szegény pasik!:D

2017. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!