Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék újra szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék újra szeretni? Mindenki talál magának igaz társat?

Figyelt kérdés

Az első barátommal mikor vége lett teljesen összezuhantam. Megcsalt. És már nem bánom hogy vége mert nem illettunk össze.


Aztán nagy nehezen szerelmes lettem újra valakibe, bízni tudtam megint pedig azt hittem soha.. És most ennek is vége. Ez most sokkal jobban fáj. Mert itt többet éreztem jóval mint az elsőnél, hasonloak is voltunk, közös nézetek. Külsőre belsőre úgy éreztem ő az igazi. De ezt még az első barátomnsl sem éreztem.


A lényeg hogy most ez még rosszabb. Hogy bízhatnek újra barkiben is? Hogy lehetnek újra szerelmes. Lehetetlennek érzem, most tényleg megtört bennem valami.


:(


Én soha nem akartam 'sok' barátot. Én csak azt az egyet akarom akivel kitartunk egymás mellett és szeretjük egymást.


Hogyan tovább? Mit tegyek? :( most meg mélyebben érzem magam mint az elso barátomnal pedig már nem volt új 'élmény' a szakítás.


Miért van ez?


2017. nov. 21. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindennki talál magának igaz társat, vagy épp akármilyen társat. Ha kihevered a szakítást, újra tudsz majd szeretni.
2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia..28 éves vagyok és regényt tudnék írni, hogy hány barátnőm vert át. Hányszor zuhantam össze stb. De most semmit nem bánok ami történt, mert ezek a csalódások juttatak el oda ahol most vagyok. És a sors fintora, hogy miközben az exem tönkre akar tenni (anyagilag) akkor ismertem meg életem párját akivel valóban össze illek.

Minden rossz ami történt jóra fordult. Minden amit vesztettem az kifizetődött.. és most vagyok h boldog vagyok. Van tervem a jövőt illetően.. annyit tudok tanácsolni, hogy légy türelmes..mindennek eljön az ideje

2017. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolso tevedsz


"akkor ismertem meg életem párját akivel valóban össze illek. "


az elozo baratnodre is azt hitted hogy o lesz az igazi, meg az azelottire is hogy o az eleted parja. most miert lenne maskepp?

2017. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert eddig az összes baratnőmnél sok volt a külőmbség köztünk. A mostanival minden azonos. Még a gondolkodás módunk is. Amiket szeretünk amiket nem. Minden megegyezik.
2017. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És azt kifelejtettem odairno, h meg azért is gondolom így mert ezelőtt sosem éreztem ezt egyik barátnőmmel sem h valóban ő lenne az igazi
2017. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2017. nov. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki találja meg.

Én spec úgy érzem nem fogom megtalálni azt a nőt akivel kölcsönösen boldogok lehetünk. Utóbbi időben csak ismerkedem. Randiig szinte el sem jutunk, persze ez is csalódás, de nem olyan mint mikor mondjuk már egy párkapcsolatnál dobnak ki. Azt hiszem egyre jobban fogom viselni az elutasítát. Aztán végül feladom ezt az egészet...

Jön a duma te jó ember vagy különleges, nagyon ritka, mégis megreptetnek :)

Fene sem érti :)


A lényeg hogy próbáld ne beleélni magad semmibe. Akkor nem fogsz csalódni. De ha mégis összejön akkor pedig pozitívan csalódsz.

2017. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, nem talál mindenki magának társat. Nem b-sztatásból, de a családomban több példa is van egész életükben egyedülálló 80 évesekre meg olyan 30-40 évesre, aki sosem volt szerencsés ilyen téren.


De igazából ez nem feltétlen baj, egyedül is jó életet lehet élni és a társas életet meg megkapod a családtól, baráttól is, ha ez kielégítő.


Nem kell most még azon agyalni, hogy ki lesz a következő meg hogy lesz. foglalkozz inkább magaddal, legyél boldog egyedül, aztán majd jön olyan, akivel érdemes megpróbálni megint. De addig nem sok értelme van, míg kétségbeesetten keseregsz és próbálod mindenkire ráhúzni hogy na, majd ő lesz az igazi.

2017. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy nem szabad görcsösen rágyúrni a párkeresésre. Ne azon vesződj, hogy fox-e tudni szeretni. Engedd el a dolgot és hagyjad, hogy csak úgy történjenek veled a dolgok. Én is most ezt a módszert alkalmazom. :) Pedig elég nagyot csalódtam, szintén!


Fel a fejjel és engedd el magad! :)

2017. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!