Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tudunk szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudunk szeretni egy rossz embert?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy férfival 2 évig, aki az utóbbi 1 évben szörnyen bánt velem, bunkó volt, lekezelő, nem sok jó szót kaptam tőle, majd a legvégén ki is derült, hogy rengetegszer megcsalt. Igazából mindenkivel érdekből barátkozik, mindenkin hasznot akar húzni valahogyan. Szakítottam vele ugyan, minden kapcsolatot is megszakítottam, de mégis még mindig úgy érzem, hogy szeretem, és hiányzik? És emiatt magamtól is rosszul vagyok, hogy még mindig egy ilyen ember miatt szenvedek. Miért van ez? Hogy tudom még mindig szeretni, ha egy szörnyű ember volt velem is és másokkal is? 28N
2017. jún. 17. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkit annyira becsülnek meg, amennyire ő saját magát becsüli. Ezek szerint te nem becsülöd magad...tanuld meg, aztán helyére kerülnek s dolgok...
2017. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert intenzíven benned van a jó periódusok emléke és ezek mellett elhalványulnak a rossz dolgok. Mindez egy olyan reménnyel teli, optimista állapotot idéz elő, ami miatt függésbe kerülsz a párodtól. A rossz kapcsolatban senyvedő nőket sok esetben a remény érzése(hogy talán egyszer újra a régi lesz minden) tartja a partnere mellett.
2017. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az már nagyon jó dolog, ha erről gondolkodsz! Sajnos sokszor vetítünk bele olyan dolgokat a másik emberbe, ami nincs is... Utána persze fáj az igazság. Erre ez a legjobb módszer szerintem, ha összeírod mik voltak azok a dolgok, amik miatt nem volt jó az a kapcsolat. Azért, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanezeket a hibákat!
2017. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátom, mindig csak én figyeltem,hogy mi a jó neki,mire vágyik, annak ellenére is hogy rossz,bunkó volt mindig.

Ha megszeretsz valakit valószínűleg elhalványodnak a hibái, tiszta szívből szereted/szeretted őt.

Nehezen tettem túl rajta magam én is, de sokkal rendesebb férfiak is vannak, felesleges olyannal lenni aki csak tönkretesz és nem bánik jól veled.:)

2017. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem őt szereted, hanem az emlékét, ami az elején volt, azt szereted, nem magát az embert. :) Én exemmel is az első 3-4 hónap egy csoda volt, abba még mindig szerelmes vagyok kicsit :/ Utána bunkó volt, hazudott, megalázott, szemétkedett, szétszidott, átvert, elhanyagolt, majdnem megütött, és basszus, háromszor próbálkoztam be nála, miután ő szakított velem, hogy kezdjük újra... De csak az emlékek miatt. Az új énjét utálom, a régi még hiányzik. Fél éve van vége...
2017. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem csak a férfiak de a nők is ilyenek vagy rosszabbak...
2018. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!