Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom nem szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom nem szeretni, pedig nagyon csúnyán megbántott?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a múltba helyezni az exem és élni a jelenemet nélküle...Nincs olyan perc, hogy ne rá gondolnék, nincs olyan dolog, amiről ne ő jutna eszembe. Állítása szerint kiszeretett belőlem, nem illettünk össze. 2 nap múlva már más lánnyal volt. 4 évem ment rá, 4 évet éltünk együtt! Kitartottam mellette, támogattam mindenben, csak ő akkor dobott el, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá...Mégsem tudok rá haraggal gondolni, szeretem és hiányzik. Majdnem minden nap látom, így még nehezebb felejtenem. Mindig csinál valami olyat, amivel megforgatja bennem a kést, én meg szép lassan darabokra hullok. Sose volt idilli a kapcsolatunk, mindig voltak kisebb-nagyobb viták, de SZERETTEM.


Meddig fog ez így menni? Hiába terelem el a figyelmem, 5 perc múlva megint csak kattog az agyam a múlton.


2017. márc. 28. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress vmi hobbit. Személytől függően néhány héttől, hónapokig mehet ez.
2017. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!