Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a volt barátomon, ha úgy érzem, hogy sosem találok nála jobbat, olyat, akit ugyanilyen őszintén fogok szeretni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 18:28
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Belegondolsz, hogy előtted az élet, épp benn vagy egy hullámvölgyben és jelen fájdalmas. De az idő és az akarat csodákra képes.


Nem kell egyenlőre túl tenni magad rajta, csak menni előre. Új célokat, új kihívásokat gyűjteni. És szép lassan le fogod zárni a dolgot.

2017. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Miért lett vége és mikor???
2017. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Ha nem 8 éve szakítottak, talán hagyd ülepedni a dolgokat először.
2017. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ugyanez vagyok, csak srácban. 26 vagyok, és tök így érzek a volt barátnőmmel való kapcsolatom után.

bár már 2 hónapja vége, az érzések fakultak, de el nem tűntek...

2017. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindegyik pasi pótolható, sőt felülmúlható. Lehet azt hiszed, hogy ő volt a legjobb, soha senkivel nem lesz jobb a szex, nála nincs jobb ember a világon, de nyugodjál meg, lesz jobb, a szex is lesz jobb, és van jobb ember nála.

Ha még friss a szakítás, akkor keseregj nyugodtan még egy darabig, aztán meg lépj tovább. Amiatt ne legyél nyugtalan, hogy nem lesz jobb.

2017. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek,nekem már lassan két éve vége és tudom hogy senkit nem fogok ugyanúgy szeretni,de attól tovább kell lépni,eljön az idő amikor már nyitott leszel egy új kapcsira,és tudsz majd boldog lenni.
2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igy azért elég nehéz segiteni...

Hány évesek vagytok?Meddig voltatok együtt?Miért szakitottatok?Haragban vagy békében váltatok el?

Több információ nem ártana...

2017. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!