Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valójában már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában már nem szeretem csak sajnálom?

Figyelt kérdés

Adott "barátnőm" aki már szinte volt barátnő is. 5 évig voltunk együtt, 1 év együttéléssel is. De igazából már ~2 hónapja én a végét látom a kapcsolatnak az én részemről. De életemben nem volt még "szakításom" ez az első kapcsolatom, így nem értem nem ismerem magamat.


Igazából eléggé ellaposult kapcsolat volt, szex idén hát olyan 4-5-6 DARAB volt. (23 évesek vagyunk). Lelkileg szerettem és mindig jó volt az ágyban ölelgetni, de szexuális téren annyira nem vonzott már jó ideje. Sőt csókot is max puszit adtam, mert idegennek tűnt a csókja.


Más lánnyal már alakulhatnának dolgok és ott ég a tűz mintha lángszóróból jönne. (nem volt megcsalás)


Csak rettegek attól, hogyha szakítok vele és rájövök, hogy basszus 5 év munkáját dobtam el. De mégis, valahogy nem érzem vagy épp nem akarom már. De mégis halálosan rettegek összetörni őt, és kockáztatnom. De Huszonévesen egy lapos unalmas kapcsolatot még rosszabbnak látok. Egyébként olyanok voltunk együtt mint a legjobb barátok, nem is igazán párkapcsolat jellegű.


Szerintetek merjem meglépni? Mert lelkileg úgymond tényleg nagyon jó, egy hullámhossz, kedves unalmas boldogság, abszolút nulla érzékiség és szexualitás.


2017. szept. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Te érzed. Szereted, mint barátnőt (nem mint barátot)?


Kicsit off, de szerintem hülyeség úgy gondolni a párkapcsolatra mint "munkára". Ez nem munka, hanem optimális esetben pont az ellentéte, kikapcsolódás. Meg amúgy sem létezik fölösleges párkapcsolat, mindegyikből tanul az ember, tehát ez az 5 év semmiképpen nem tud a szemétbe menni, akárhogy döntesz.

2017. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már múlt időben beszélsz róla, szerintem már tudod a választ. Sőt már léptél is. Ne az idő tartson össze, ha nem a szeretet, ha ez meg van és mind két fél érezteti és érzi is, akkor a fellángolás elmúlik. De mondod, hogy nem érzed és nem is akarod. Összefog törni, az biztos, de egyenesen ugyan ezt mond el neki, amit leírtál. Sajnálatból semmiképp ne maradj vele, de azt se várd meg még ő hagy el, tanulj meg elengedni.
2017. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, én mindig ilyen voltam más döntéseknél is, hogy éreztem én legbelül de mindig féltem az adott döntéstől de mindig az volt a jó amit éreztem.
2017. szept. 23. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

PErsze, nehéz, de mielőbb megléped, annál hamarab felszabadultok.


4-5 szex 9 és fél hónap alatt? Te is tudod, hogy ez nem normális, úgyhogy hajrá :)


Hidd el, amilyen nehéz most, olyan könnyű lesz szakítás után, teher már ez a kapcsolat, ne maradj benne feleslegesen.

2017. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet könnyebb lesz idővel, csak nálam kockázatos bármilyen más párkapcsolat, mert kb fűbe fába szerelmes tudok lenni pillanatok alatt, és ha szar is akkor is foggal körömmel ragaszkodom hozzá és depresszióval emésztem magam. Ezért rettegek elhagyni az álló vizet, mert könnyen "vízesésben zuhanhatok le sziklákra." De ez se jobb, max lesz pár szar hónapom. :D
2017. szept. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!