Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem szeretem a Férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a Férjem, valójában Sosem szerettem hogy lehet a további 30-40 évet le élni mellette?

Figyelt kérdés
A kölcsönösen tisztelet megvan, ő szeret is engem.Ez részemről nem működik már.Sokszor már csak a jelenléte , ha beszél hozzám az is zavar
2016. dec. 10. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Van gyereketek? Ha nincs válj el minél előbb... Ha van már más tészta... Akkor foglald le magad hobbykkal futás sport esetleg titkos szeretőt tarts...39f
2016. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Soha nem csaltam meg, pedig lett volna rossz lehetőségem.Többször is!

És nem is tudnám megcsalni, ebben biztos vagyok.

2016. dec. 10. 07:02
 3/11 anonim ***** válasza:
?? Akkor.mi a kérdés? Válj el vagy maradj ebben egy életen át! Nagyon nincs más választás.
2016. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Egy idő után elmúlik a szerelem. Amikor ez megtörténik azok az érzések lesznek benned erősebbek, amit "sima" emberként érzel iránta.

Ha ebben ott a tisztelet (= nem csalod meg), viszont alapból zavar a természete és már kb az is, ha levegőt vesz, ez így nem jó. Ezt biztosan nem lehet elviselni 30-40 évig. Meg miért is kéne?


Mióta vagytok házasok?

Én nem buzdítalak a válásra, de ez pl egy megoldása lehet annak, hogy mindketten találjatok egy olyan párt, aki mellett évek múlva is jól érzitek magatokat, nem így ahogy most te a férjed mellett.

2016. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
A szeretet vagy szerelem közt nagy a különbség. Nem várhatod a szerelem érzését 40évig, ez sosem lesz. Manapság is látok, olyan ismerősöket, hogy azért vállnak mert már nem érzik a szerelmet. Persze hogy nem. Áralakul szeretetté, ami egy kevésbé intenzív, de erősebb kötelék és eltűnik a rózsaszín köd.
2016. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit mondjak. Ha zavar a jelenléte, és ez tartósan lesz, akkor megbetegszel. Ebből lesz a vastagbélrák, meg hasonlók. Ha bele akarsz betegedni a kapcsolatodba, (elnézést, dögleni) akkor maradj mellette. Lehet, hogy van más megoldás is, de a "sosem szerettem" azt mutatja, hogy nincs. Nagyon megfogod szenvedni.

Nehéz helyzetben vagy. Kérdezték, hogy van-e gyerek, és mióta vagytok házasok.

2016. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A kerdezo ugy fogalmazott,h soha nem is szerette.Szoval hiaba jonnek ezzel a (mar cspbol is ez folyik) atalakul szeretette...Mibol alakul at,ha elotte se vol semmi. Mondjuk nem is ertem hogy hazasodtatok igy ossze a te reszedrol ha soha nem szaretted igazan.Le lehet elni sok idot,de az mar mas kerdes,hogy hogyan.Sok veszekedés,esetleg megcsalás...Igy gyereket vallalni is oriasi felelotlenseg lenne.Erzelmileg kikeszulne mindenki.
2016. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni, hogy akkor miért házasodtak össze. Biztos volt valami oka, de mi?
2016. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pemz
2016. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az a válaszoló leszek aki sajnál téged. Hoztál egy elképesztően felelőtlen és buta döntést. És most az egészet, az egészet a párodon akarok lecsapni. Ha nem szeretted, hogy vehettél el tőle ennyi időt, munkát, pénzt? Hogy voltál képes ezt tenni vele? Az ilyen emberek számomra a legalján vannak az emberi értékrendnek. Aztán feljössz is, felteszel egy kérdést mint ha még nekünk kéne sajnálni téged. Éveken keresztül játszottál egy emberrel, aki valószínűleg csak téged akart, ergo de úgy bántasz valakit hogy ő meg se próbál visszaütni. Ha szakítasz, akkor ő nagy eséllyel padlón lesz, te pedig fellélegezhetsz. Te voltál a hibás, még is ő fog szenvedni. Az élet valóban nem igazságos. Így szerintem még sincs jogod arra hogy neked legyen jobb. Mindenki számoljon el a maga tetteinek a súlyával. Szerintem ez nem egy kis hiba, nem is értem mit vártál.
2016. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!