Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem szeretem a Férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a Férjem, valójában Sosem szerettem hogy lehet a további 30-40 évet le élni mellette?

Figyelt kérdés
A kölcsönösen tisztelet megvan, ő szeret is engem.Ez részemről nem működik már.Sokszor már csak a jelenléte , ha beszél hozzám az is zavar
2016. dec. 10. 06:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek, az emberek és a helyzetek változnak.

Nem kell leélni vele az életedet, elválsz és kész.

Lehet stresszes lesz meg minden de aztán még boldog lehetsz, és azért 40 évet beáldozni egy rossz döntés miatt nem szabad.

2016. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!