Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez elég gusztustalan szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég gusztustalan szakítás volt a részéről?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, volt benne sok jó, és mint minden kapcsoltban rossz is.

4 napja összevesztünk, másnap nem találkoztunk mert "mosolyszünetet" tartottunk, vagyis inkább ő volt az aki nem vette fel a telefont.

Tegnapelőtt elmentem hozzá, megvártam a kocsiban az utcán amíg haza ér. Késő este 11 körül lehetett mikor megjött az új pár hete vásárolt kocsijával, kiöltözve kisminkelve (ami egyébként nem jellemző rá). Kérdőre vontam hogy mégis miért nem veszi fel, és hogy hol volt eddig.

Látszott hogy zavarban van mint állat, csak hebegett habogott össze vissza.

Akkor már tudtam, hogy valószínűleg az történhetett amire mindenki gondolna.

Jó megbeszéltük, hogy akkor majd másnap munka után találkozunk és tiszta fejjel, indulatok nélkül megbeszélünk mindent.

Eljött a másnap, délelőtt hívtam nem vette fel, délutánra már le is lettem tiltva, minden platformon.

Ismét elmentem hozzá, egészen éjfélig vártam de nem jött haza.

Ma reggel mikor indultam a munkába, a főúton reggel láttam a kocsiját messziről.

Egy csávó vezette az ő kocsiját, és mellette ült, még a fejét is elfordította mikor meglátta hogy szembe megyek velük.

Nyilván nekem ennyi elég is volt ahhoz, hogy ezek után képbe legyek.

Őszintén szólva örülök neki hogy így lett vége, mert kezd kialakulni egyfajta gyűlölet bennem ami egyre jobban elnyomja a fájdalmat.

Szerettem, még mindig érzek iránta szeretetet, viszont ezek után soha nem kellene már. Miért nincs benne annyi gerinc, hogy megtisztelje a másikat azzal, hogy pl. figyelj már nem érzem azt hogy ennek a kapcsolatunk lenne jövője, ne erőltessük -vagy hasonló.

30 éves vagyok, volt már pár barátnőm de addig ha ők akartak szakítani mindig közölték a szándékukat korrekt módon. És a mai napig megmaradtak barátnak, mivel normális emberi módon váltunk el.

Azt még hozzátenném, hogy augusztusban mentünk volna nyaralni, a hely már le is volt foglalva.

Mindezt pár hete közösen találtuk ki, semmi jelét nem mutatta annak, hogy ő már nem velem fog elmenni nyaralni.


2017. júl. 12. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok írni,hogy ezzel a csajjal nem vesztettél semmit.Ezt nőként mondom.
2017. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
3 év után ez nagyon gáz. Velem is volt hasonló. A legjobb amit tehetsz, hogy nem keresed többet, továbblépsz. Valószínűleg később majd meg fogja bánni, hogy így viselkedett veled.
2017. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne vesztegetni rá gondolatokat, szívfájdalmat, időt, energiát. Engedd el, felejtsd el, zárd le. Nem a megfelelő ember volt. :( Szeretted, együtt voltatok, de annyi több mint elég volt belőle. Most már keress tisztességesebb, becsületesebb, erkölcsösebb, gerincesebb nőt, aki mindig az egyenes utat választja. :) Nőként mondom.
2017. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen szakításom, telefonon lemondta az exem az előre tervezett találkát, egy koncertre mentünk volna. Jól felhúztam magam, nem mentem el, odaadtam egyik ismerős baráti párnak a jegyeket és elmentünk a haverokkal inni, szülinapja volt az egyik havernak. Úgy éjfél körül járhatott az idő, mikor az egyik haver szólt, hogy be tud vinni minket egy zártkörű bulira, ami állítólag nagyon jó, most hívták telefonon, de sietni kell mert egy hajón volt. Odamentünk, nagyon sok ember volt és nagyon jó hangulat. kb fél óra múlva szólt a haver, hogy a drága párom egy hapsival romantikázik az emeleten, azt hittem szórakozik. Aztán megláttuk egymást, úgy eltűntek a szemem elől egy pillanat alatt, hogy nem is láttam többet őket.

Közös albérletben voltunk, összecuccoltam és leléptem, azóta nem is beszéltünk egymással. Azt javaslom, hogy ne szépítsd a dolgokat, átvert téged, ez ellen nem tudsz semmit sem csinálni, teljesen felesleges elégtételen törni a fejed, ezzel csak idődet vesztegeted.

A nyaralás még adott, keressél egy megfelelő partnert akivel elmehetsz nyaralni és hátad mögött hagyod a múltat. Dobjál ki mindent ami rá emlékeztethet, és lépjél tovább!!!

40F

2017. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy már senki nem olvassa ezt a kérdést, de azért leírom hogy mi történt pár hete.

Megkeresett telefonon a csaj, van már egy pár hónapos gyereke is attól a fiútól akivel a kocsiban láttam.

Panaszkodott hogy milyen rossz minden, hogy a srác nem foglalkozik vele stb.

Meghallgattam, majd elköszöntem tőle és letiltottam.

Karma? :D

2018. szept. 17. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!