Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akarok burokban élni, mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok burokban élni, mi?

Figyelt kérdés

Múlthéten elment bulizni én nem tudtam menni. Aztán mikor hazajött azt mondta hogy élni szeretne, bulizni.. hogy ne akkor jöjjön neki mikor már gyerek van. Úgy érzi hogy itthon burokban él és mikor egyedül kimozdul akkor tud kiteljesedni. Szeretne önálló lenni hogy ne tőlem keljen mindig kérni. Pedig nem az van hogy otthon ülünk mert mindig megyünk ide oda. Kirándulni, nyaralni, stb stb. Minden rendben volt, szex is.

Miért csinálja ezt? Mi történt?


4 éve együtt vagyunk.

26F, 25L



2017. júl. 6. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem tervezett gyerek volt, hanem "kis baleset" történt... Más indokot nem tudok rá, hogy két ilyen embernek hogyan lehet gyereke. Egyikőtök rosszabb, mint a másik. Szegény gyerek...
2017. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első kicsit félreolvasott vmit..

Hát valószínűleg most jött el nála ez az időszak. Nagyon nem tudsz mit csinálni, egy 26 éves férfi jóval fiatalabb általában, mint egy 25 éves nő, ha érted, hogy értem.

Nem tudsz mást, mint elengeded, aztán max kitombolja magát 1-2 hónap alatt és rájön, nem ez kell neki.

2017. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én a 26F vagyok
2017. júl. 6. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
felszínre tört benne a rbancgén. a nők egy idő után mind megbolondulnak és elkezdenek fűvel-fával kúrni ha erre lehetőségük van és manapság nagyon is van. az idő mértéke változó. nem kell komolyan venned őket, tekintsd átmeneti használati tárgynak.
2017. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarlak ijesztgetni, csak egy lehetőség:

Gyakori viselkedési forma, hogy ha valaki kifelé kacsintgat egy kapcsolatból, tudat alatt elkezd rá indokokat gyártani. Mert az ugye, hogy "banyeg, unlak, kefélni akarok minél több emberrel" rossz színben tüntetné fel. Ezért aztán az egója védelmére elkezd ürügyeket előcibálni: ő még élni akar, ki akarja tombolni magát, jön a "megfojtasz a ragaszkodásoddal" szöveg vagy az "időre van szükségem, át kell gondolnunk a kapcsolatunkat", ami lefordítva annyit tesz, hogy "nem akarok veled lenni, de szakíts csak te, hogy a tiéd legyen a felelősség".


Ha a hirtelen bulizhatnék mellett egyszersmind elkezd piszkálni téged olyan tulajdonságaid miatt, amik korábban nem zavarták (vagyis megint csak téged próbál felelőssé tenni az egészért), akkor érdemes elgondolkodni ezen a kapcsolaton.

2017. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát tesó. Bocs hogy ilyet mondok, de szerintem pápá a barátnődnek. :(
2017. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 hatalmas igazságot írt le, csodálkozok hogy nem lett lepontozva.

simán erősítem én is azt amit mond, és mindezt úgy hogy nem egy szűz lúzer vagyok, hanem egy 30 éves férfi aki már látott "ezt azt".

a környezetemben, de még itt a gyiken vagy más helyeken is rengeteget olvasni és hallani arról, hogy a nők egy idő után bekattannak és elkezdenek ribänckodni.

hogy miért, az számomra rejtély...

2017. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fel kéne fogni, hogy a szerelem elmúlik, a szenvedélyt pedig egyre nehezebb lesz előhozni. De nem is ez az élet! Ezekre csak azért van szükség, hogy ne vegyük.észre degymás hibáit, és kialakuljon a kötődés-elmélyült szeretet, ami aztán valóban összetartja a feleket.


Aztán persze vannak.olyan kapcsolati formák, ami ebből kiindulva lehetőséget ad rá, hogy mégis legyen lehetőség mással szerelemre-könnyed szenvedélyre. Nyitott kapcs és hasonlók.

Nincs ezzel gond, ha működnek a szabályok, és valóban szükségletkielégítő.


És ezutóbbi a lényeg. Emberek vagyunk, tehát képesek vagyunk rá, hogy ne csak ösztönlényként gondolkodva elégítsük ki szükségleteinket. Meg lehet ezt oldani monogám párkapcsolaton belül is, tenni kell érte!


Szóval itt van jónéhány irány ami mentén el lehet indulni.

2017. júl. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!