Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beolvassak neki vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beolvassak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmtől elkaptam egy nemibetegséget azóta romokban az életem. Én egyáltalán nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel lefekszik ő pedig az, sajnos ez már csak később derült ki számomra.

Utólag belegondolva nem is kellett volna, hogy összejöjjek vele, csak akkoriban nem éreztem magam egyáltalán értékes embernek, örültem hogy valaki szóba áll velem.

Most meg hiába lehetne normális párkapcsolatom, ha a betegség miatt nem lehet. És egyáltalán hogy lehet hogy valaki 16 évesen 10+ emberrel lefekszik? Ez csak számomra furcsa?


Szerintem nem ezt érdemeltem, hacsak azért nem mert túl naiv voltam. Nagyon megvert az élet miatta.



2017. jan. 25. 13:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj kérdező,itt te voltál az ostoba tudtad,hogy a nő ribi mégis lefeküdtél vele,hát a csaj egy cseppet sem hibás. Itt te voltál rémhülye!!!
2017. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

"megvagyok szex nélkül"

Aha látszik. Látsz egy puncit és máris meg.ugod.....

2017. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló te direkt vagy ilyen hülye?

semmi jele nem volt hogy ribi lenne, ezt nem tudom ennél érthetőbben elmondani.

Ezért is volt olyan nagyon kellemetlen meglepetés.

2017. jan. 25. 21:43
 34/34 anonim ***** válasza:
Látom kérdező,te meg felfogtad amit írtam....!!!
2017. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!