Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beolvassak neki vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beolvassak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmtől elkaptam egy nemibetegséget azóta romokban az életem. Én egyáltalán nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel lefekszik ő pedig az, sajnos ez már csak később derült ki számomra.

Utólag belegondolva nem is kellett volna, hogy összejöjjek vele, csak akkoriban nem éreztem magam egyáltalán értékes embernek, örültem hogy valaki szóba áll velem.

Most meg hiába lehetne normális párkapcsolatom, ha a betegség miatt nem lehet. És egyáltalán hogy lehet hogy valaki 16 évesen 10+ emberrel lefekszik? Ez csak számomra furcsa?


Szerintem nem ezt érdemeltem, hacsak azért nem mert túl naiv voltam. Nagyon megvert az élet miatta.



2017. jan. 25. 13:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

#8:

Mi lenne, ha utánanéznél a betegségednek, hülyeségek helyett? Az egy vírus, amit elkapsz és vannak tünetei. Mégpedig a HPV egyes törzsei a genitáliákon okoznak tünetet. Tehát, attól, hogy a vírus a kezdre került mondjuk egy WC kilincsről, az nem azt jelenti, hogy akkor a kezed lesz HPV-s, hanem azt, hogy bejut a szervezetedbe, elterjed és tüneteket okoz, mégpedig a genitáliákon.

Egyébként meg miért nem lehet tőle párkapcsolatod? Miért nem kezelnek ki?

2017. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nemi herpeszed van inkább és kevered a szezont a fazonnal?
2017. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

a-a

volt teszt, és hpv pozitiv lett

2017. jan. 25. 14:14
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tájékozatlanságod és hipochondiád sokkal zavaróbb tényező lesz az ismerkedésben, mint az, hogy valahonnan elkaptad a HPV-t, ami tökéletesen kezelhető.
2017. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom, a temetésedet is szervezed már? Megnyugtatlak, vannak feljegyzések túlélőkről. Nem kell ettől ennyire kiakadni. Kezeld szépen és majd elmúlik.
2017. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te vagy az??? Ezért kell gumi nélkül d.ni mindenkivel igaz??! Aztán meg megy a nyávogás ,hogy jaj nem kell gumi,minek az?! Aki ezt teszi meg is érdemli!! Hiába oktatsz ki ,hogy a gumi se véd 100%ig a HPV ellen,valószínűleg nem kaptad volna el ,ha tudsz gumit húzni a kis farkadra....
2017. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi, hogy nem teljesen a kérdéshez kapcsolódóan írok, a kérdezőtől annyit szeretnék kérdezni, hogy írtad, hogy voltál HPV teszten. Az milyen, hogy csinálják és hol?

Csak mert nekem is HPV-m van, voltam dokinál, leégette rögtön, azóta gyógyulgat, kapok oltást is, de ilyen HPV tesztem nem volt.

Ja és ne aggódj, ez nem a világ vége, nagyon sok embert érint, megfelelően kell kezelni és nem lesz baj!

2017. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
47%

#17:

Bőr és nemibeteg gondozóban csinálják, fizetni kell érte, kb. 6000 Ft. Fél év tünetmentesség után érdemes, mert hosszú a lappangási idő, az előtt nem javasolják.

2017. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
én nekem urológusnál és szerintem is annyi volt, mert én 5.000 körüli összegre emlékszek, lenyomtak egy fülpiszkáló nagyságú cuccot a péniszembe és vettek kenetet, nem ez volt életem élménye, na meg az főleg nem, hogy nem egy csinos doktornő, hanem egy idős bácsi végezte el...
2017. jan. 25. 15:25
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

19#


Hát belehalsz, hogy nem egy doktornő vette le a kenetet, tényleg.

Ha neked ilyen dolgok a fontosak, akkor megértem, hogy miért pánikolsz és hisztizel egy szimpla betegség miatt.

2017. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!