Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beolvassak neki vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beolvassak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmtől elkaptam egy nemibetegséget azóta romokban az életem. Én egyáltalán nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel lefekszik ő pedig az, sajnos ez már csak később derült ki számomra.

Utólag belegondolva nem is kellett volna, hogy összejöjjek vele, csak akkoriban nem éreztem magam egyáltalán értékes embernek, örültem hogy valaki szóba áll velem.

Most meg hiába lehetne normális párkapcsolatom, ha a betegség miatt nem lehet. És egyáltalán hogy lehet hogy valaki 16 évesen 10+ emberrel lefekszik? Ez csak számomra furcsa?


Szerintem nem ezt érdemeltem, hacsak azért nem mert túl naiv voltam. Nagyon megvert az élet miatta.



2017. jan. 25. 13:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb is gumi nélkül d.sz majd??
2017. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
50%
A gumizóknak: HPV ellen a gumi is csak 50%-os védelmet nyújt, mivel a hámszövetben él a vírus, azaz a bőrfelületek összeérésével is terjed, sőt orális szexel is!
2017. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%

#20:

Pedig hatalmas élmény! Én egy csinos negyvenes doktornőhöz jártam :-D De a poén az volt, amikor az egyik kontrollon bent volt a rendelőben két huszonéves orvostanhallgató csajszi. Dokinő megkérdezte, hogy odajöhetnek -e megnézni: állt felettem egy idősebb asszisztensnő, a csinos negyvenes dokinő, meg a két kis csajszi, miközben a doktornő hajtogatta jobbra-balra a farkam, hogy minden irányból "megcsodálhassák" és közben guvadt szemmel bámulták, mutogattak rá és kibeszélték, hogy mit látnak rajta :-D Fenomenális volt :-D

2017. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te se tisztában a dolgokkal...

16 voltam én is, mikor nálam is diagnosztizálták a HPV-t.

Nő vagyok, 2 éve voltam akkor együtt az exemmel.

Doki mondta, BÁRHOL, BÁRHOGYAN összeszedhető, és a lakosság 60(!!!)%-a magában hordozza.

Ez 12 évvel ezelőtt volt, az exemmel még 8 évig voltunk együtt, soha nem lett többet pozitív a HPV. És azóta jópár kapcsolaton túl vagyok.

Tőlem temetheted magad, átkozhatod az exed, de tök fölösleges...

2017. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%

23 te meg élvezted mi??

Érdekes nekem még sosem volt HPV-m !! Talán ,mert nem dugok.mindenféle jöttmenttel,ész nélkül...

Bár valakinek fontosabb 1órányi élvezet gumi nélkül,mintsem az egézsége....

És,akkor most lehet sírni,nyivákolni,hogy jaj ezt meg ezt kaptam el.

2017. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Most itt két féle válasz van:


az egyik hogy azért van mert mindenkivel kúrok gumi nélkül (1 nőm volt)


másik meg hogy bárhol elkaphatom, ez már elgondolkodtató


de még ha nem is tőle kaptam el akkor is egy r*b*nc, én most hogy utána néztem, megfogadtam, hogy soha nem fogok gumi nélkül dugni, naiv voltam, azt hittem nagyon kevés esélye van, hogy elkapjon az ember egy betegséget, meg hát volt bennem egy sztereotípia, hogy ilyesmit a négerek, c*gányok, meleg, prostik, drogosok stb. között terjeng, ki gondolná egy 16 éves csajról?

de hát akkor mostmár jobban figyelek a nőkre főleg, de ezután sem járok strandra meg ilyen helyekre...

2017. jan. 25. 17:37
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom ezt tényleg csak nemi úton lehet elkapni, azért nem látod a csajnak mert a hüvely belső felén jön ki, a pasiknál meg ugye látszik, olvastam valahol, hogy nagyon nehezen gyógyítható.


16 éves lánnyal lefekszel, aki köztudottan ribi én azt gondolom te vagy a legnagyobb hibás és remélem van annyi gerinced nem fertőzöl meg másokat.

2017. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
33%

#25:

Mivel én járok nudizni, meg swinger klubba is, így azért különösebben nem vágott földhöz a dolog, de a szitu érdekes volt ilyen körülmények között.

Mint írtam már HPV ellen a gumi is csak 50%-osan véd, tehát nem azon múlik.

És nem tudhatod, hogy nem vagy vírushordozó, mivel a HPV egy gyűjtő fogalom, több mint száz vírustörzset foglal magába. A legtöbb tünetmentes, legyőzi az immunrendszer és nem is jár testi tünetekkel, csak hordozza az ember. A huszonéves lányok kb. 50-60%-a fertőzött, csak nem tud róla :-P


#28:

Rosszul tudod, nem csak nem úton terjed és van olyan fajtája ami a test egyéb részén okoz bőrproblémákat, mint írtam több, mint 100 vírusfaj alkotja, ebből csak kettő az, ami a genitáliákon okoz szemölcsöt.

2017. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#28:

Ja és nem gyógyítható, a tüneteket lehet kezelni és az immunrendszer győzi csak le. Nekem három kis szemölcsöm volt, illetve először kettő, amit lefagyasztottak, aztán jött elő még egy pár hétre rá, amit szintén fagyasztottak. Többet nem jött elő, az utolsó után bő fél év után mentem szűrésre és addigra negatív voltam rá. (Mondta is a dokinő, hogy jó az immunrendszerem, mert ettől több szokott lenni általában).

2017. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Éppen azt írtam, hogy nem köztudottan, csak utána derült ki róla, arról nem én tehetek... dehogy adom tovább amúgy is megvagyok szex nélkül, meg én komoly kapcsolatot keresek.
2017. jan. 25. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!