Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal, mert visszajárogatott az exéhez. Szerintetek jól tettem? 28L

Figyelt kérdés
1 éve tartott a kapcsolatunk és én csak elbizonytalanodtam sokszor hogy vele akarom-e folytatni, ezt mindig meg is beszéltem vele, hogy én másképp képzelem stb. tehát inkább probáltam megbeszélni. Szerintem a sok kis apró dolgokat meg tudtuk volna oldani, de ő elkezdett visszajárogatni az exéhez és azzal indokolta, hogy amég nem teljesen stabil a mi kettőnk kapcsolata, addig fenntartja a másik lányt is..erre szakitottam vele. Miért viselkedett igy velem? Ugy éreztem szeretjük egymást, és végülis ragaszkodott hozzám is, de ugyanakkor a másik lánnyal is találkozgatott, akivel előttem 3 évig együtt élt.Most kiborult, hogy miért hagytam ott.
2016. okt. 2. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sem engedném meg a barátnőmnek, hogy találkozgasson a volt párjával csak úgy.
2016. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, a fiú nem akart téged annyira, hogy békén hagyja az exet...
2016. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én, sokszor mondtam már itt, az ex, számomra ismeretlen, onnantól, hogy ex. Mikor az ex-el nagy beszélgetések, találkozások vannak, ott még nincs minden lezárva. Bár melyik pillanatba lobban hat újra a láng.
2016. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán a bizonytalanságokat úgy értelmezte, hogy nem mennek úgy a dolgok közöttetek, mint ahogy kellene. Az, hogy az exhez visszamegy olyan, mintha megcsalna. Milyen volt a kapcsolatotok? Sokat veszekedtetek? Volt sok közös bennetek?
2016. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy jól tetted!
2016. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem normális, amit csinált.

Ha téged szeret és te lettel volna neki az igazi, akkor nem csinálja ezt meg veled, hanem a kapcsolatotokon dolgozik.

2016. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy régi vagy új: nincs jó kifogás a megcsalásra.

Még jó hogy kidobtad!

Ha ő nem érti, mi a gond, az csak azt jelenti, hogy neki természetes, hogy félrejárhat. Nem pedig azt, hogy szeret.

2016. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most írogat és könyörög hogy legyünk együtt. Azért is írtam ki a kérdést, hogy nehogy engedjek neki, erősítsen a döntésemben, vége, le akarom vele zárni.
2016. okt. 2. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a kapcsolatotok elején lennétek, megérteném a bizonytalanságát, de így, hogy már egy évet együtt voltatok és így megy vissza az exéhez, ez gáz!! Nagyon jól tetted, hogy véget vetettél a dolognak! Nem szabad visszafogadnod!
2016. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hsz-t
2016. okt. 2. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!