Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni zaklatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni zaklatást mikor szokták megunni?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, de nem érti meg. Hívogat, smsezik, mailezik, hogy szeret, megváltozik, meg fog látogatni, ajándékokat vesz majd nekem (nem küldött ilyet) stb. Letiltottam és nem reagálok. Most rejtett számról hív, azt nem veszem fel. Akkor jött egy hívás az anyukája telefonjáról, aminek nem ismertem a számát, visszahívtam, és csak nézett, hogy ő nem hívott. Ma anyuka írt gyereknapra, hogy utazzak el hozzájuk (vagy a csajom írt a telefonjáról, ha már a hívásról sem tudott anyuka).

Minden létező internetes fórumon üzenetet küld.

Sajnos nem működött a kapcsolat, több újrakezdésen vagyunk túl, nem akarok már vele lenni. Nem reagálok semmire, amit nyomat, és egyre inkább kiábrándulok.

Mikor fogja ezt megunni vajon?


2016. máj. 29. 10:08
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ha egyszer erélyesebben leállítod, akkor az majd arcon üti, és befejezi.
2016. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan sosem nyomattam ezt ilyen durván és fanatikusan, de egyszer bizony én is idegesítettem az első exem. Akkor álltam le vele, amikor a sokadszori találkakérésemre igent mondott (volt nála pár cuccom, amit mindenáron tőle akartam visszakérni...), és én vártam és vártam és vártam, de nem jött. Akkor elég világossá vált, hogy már tényleg nem érdeklem ennyire sem. És onnantól kezdve békén hagytam.
2016. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nő, aki 8 hónapig keresett egyfolytában, pedig elég érthetően mondtam el neki többször is, hogy Nem.

Egy másik lány 2 évig smsezett, mailezett, likeolt, kommentelt, de ő sosem jött ennyire nyíltan.

Szóval változó, hogy mikor értik meg.

2016. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen személyfüggő. Szakítás után valakinek meg sem fordul a fejében, hogy zaklassa az exet, valaki meg még évek múltán is szemétkedik. Szakítás után engem is hívogattak rejtett számról heti rendszerességgel fél éven keresztül, egyszer ráadásul le is bukott a kedves, mert vezetékesről trollkodott, és a városának körzetszámát írta ki nálam, mást onnan meg nem nagyon ismertem rajta kívül, aki utólag szórakozott volna.
2016. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sose zaklattam exemet, de egy jó barátom már 4 hónapja küzd az exével, és egyre rosszabb. Mondjuk ott mindketten hülyék, de a főbaj az hogy a lány hallani sem akar a találkozásról, ennek ellenére sokszor keresi a fiút, és szidalmazza a kapcsolatban elkövetett hibái miatt. A háta mögött meg sajnáltatja magát... De ez már szerintem orvosi eset.
2016. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én exem is zaklatott úgy kb egy évig,mondjuk az elején intenzívebben aztán már csak néha és szép lassan leállt.Akkor adott lentebb,mikor megtudta hogy van barátnőm és már komolyabbra fordultak a dolgok. Viszont az elején nagyon megszállott volt.Mindig keresett valamiért,leveleket írt,volt hogy követett is.Megmondtam egyértelműen,hogy vége mert már semmit nem éreztem iránta,csak idegesített.Volt,hogy azért hívott hogy megmondja milyen szemét vagyok,aztán pár nap múlva meg nyugisan,kedvesen,hogy mizu? :D Ja igen és mikor nem reagáltam semmire már,akkor bevonta rokonságot,ismerősöket is zaklatta.
2016. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
Ha nagyon nyomul, esetleg megfenyegetheted a rendőrséggel, de semmi többet ezen kívül, ne válaszolj neki, ne foglalkozz vele, tiltsd le mindenhonnan, ahonnan csak lehet. Én is több, mint 1 hónapig szórakoztam egy pszichiátriai esettel, amíg végre leállt, de ha kitartóan nem foglalkozol vele, abba fogja hagyni. Addig sajnos ki kell tartani.
2016. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor büntetőeljárás indul ellenük.
2016. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!