Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem fogok tudni már szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogok tudni már szeretni?

Figyelt kérdés
ha úgy éreztem megtaláltam az igazit mindenben tökéletes volt stb tényleg ahogyan azt el képzeltem,de kidobott sőt gyűlöl azt mondja bár ne ismert volna meg..én azóta is ugyan úgy szeretem nem tudtam rá haragudni csúnyán sem tudtam vele beszéli megcsalt még azt is megbocsájtottam fél éve tett ki. lassan bele törődöm de kétségbe vagyok esve mert úgy érzem nem tudnék szeretni senki mást főleg nem így szinte biztos ennyi idő alatt már változnia kellett volna szerintem.. :( mi a véleményetek? 21f

2016. máj. 25. 21:50
 1/3 Linó03 ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy évig hittem éreztem így, aztán jött valaki más, vele már együtt voltam 2 hónapja, mikor teljesen elmúlt ez az érzés. Megbeszéltem ezt az új párommal még az elején, ő vállalta, és végül egyikünk sem bánta meg, hogy megpróbáltuk. e aggódj, el fog múlni. Mástól is hallottam már, hogy egy év kellett.
2016. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg valahogy túllépni rajta, vagy ne ragadj le. Persze tudom nem egyszerű. De rengeteg nő van még a világon, honnan tudod, hogy nem fogsz majd egyszer valakit még jobban szeretni, és nem lesz majd egy sokkal jobb kapcsolatod, mint ami volt?
2016. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a reménydús válaszokat!:) zöld kéz! Utolsó: próféta szóljon belőled!:)
2016. máj. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!