Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám elfelejteni ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni ennyi idő után?

Figyelt kérdés

2 évig együtt voltam életem szerelmével. Minden nagyon jól ment ám egy nagy hülyeség miatt szakítottunk tavaly nyáron. Az ősz és a tél nagyon nehéz volt. Minden nap sírtam miatta. Most kezdem elfogadni az egész helyzetet. Annak ellenére, hogy tudom, hogy szeret nem jön velem újra össze. Borzasztóan érzem magam, mert mindig hűséges voltam hozzá, egyszer se csaltam meg, nagyon jól kiegészítettük egymást csak úgy éreztem, hogy kell egy kis egyedüllét. Végül ebből a kis egyedüllétből lettem teljesen szingli mert nem akar velem újra összejönni. Azt mondta, hogy nem akar egy olyan ember lenni aki ott van amikor kell de máskol el van hajítva. Teljesen megértem őt de mégis úgy érzem, hogy nem tudom magamba ezt lezárni. Találkoztunk és megkérdeztem, hogy van-e arra esely, hogy újra együtt legyünk és ő határozott nemet mondott.

Minden eméket eltettem egy dobozba amit felraktam a padlásra, minden közös képet lementettem a számítógépre és kitöröltem a telefonomból mégis amikor megátom azt a buszt ami felé visz, összeszorul a gyomrom és a sírás kerülget.

Lassan már megőrülök ettől a fájdalomtól. Akárhány emberrel beszéltem már erről, egyszerűen nem tudok továbblépni.

Már több fiúval össze tudtam volna jönni de bármikor arra jutott volna a sor én elkezdtem hátrálni és minden lehető kapcsolatot megszaítottam.

Tovább szeretnék már lépni exemen mert lassan 1 éve sírok miatta és nagyon nem bírom. Könyörgöm segítsetek valahogy, mert ezt leírni is csak könnyek közt tudtam.

19/L



2016. máj. 27. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeress bele másba. Adj esélyt más pasiknak hogy meghódítsák a szíved.
2016. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem!!! Bár nem az én hülyeségem miatt szakítottunk, hanem ő volt így vele, hogy megérett benne a gondolat, én is rátettem egy lapáttal a féltékenykedéssel (részben jogos volt). Na, hát az első pár hónap gyötrelem volt, ráadásul mindig alakult neki valakivel valami, ami aztán mindig kiderült, hogy csak ő akarta volna, a lányok abszolút nem, szóval rengeteg csalódás érte hirtelen. Amikor az első 1-2 lányról tudomást szereztem, megráztam magam, és úgy döntöttem, hogy élni fogom az életemet, ahogy azt kell. Elkezdtem edzeni járni, befestettem végre a hajam, szoliba jártam, hogy a velem született hullasápadt bőrömmel kezdjek valamit végre, barátokkal találkoztam. Néha kommunikáltunk egymással, egy idő után már nyitottabban, ráébredt, hogy mégse volt olyan rossz velem. Bevallom, hogy összejártunk, igaz nem sokszor... kb havonta egyszer. És azt sem minden hónapban. De ahelyett, hogy boldog lettem volna, vagy újra beleszeretek, eltávolodtam. Egyre inkább úgy éreztem, hogy nem kell ez az egész, ezelőtt ha nem kellettem neki, akkor ezt a dolgot le kell, hogy zárjuk.

Tehát alapvetően az én filozófiám az volt, hogy élem az életemet, adok esélyt másoknak, magammal foglalkozok, egyszóval felszívtam magam, és amikor az élet mégis úgy hozta, hogy újra érdekeltem, már másra voltam nyitott. Azóta van barátom, és már egyáltalán nem érzem úgy, mint régen, hogy na ő életem szerelme. Sosem volt az, és ezerszer, mit ezerszer, milliószor boldogabb vagyok most! Életem legjobb döntése volt végre elfelejteni, és nyitni más fele... :)

2016. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálok a te továbblépésedből erőt meríteni,hogy nekem is menjen
2016. máj. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!