Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Velem van a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt egy elég csúnya szakításom (nem részletezném, de majdnem rendőrségi ügy lett belőle), amit nagy nehezen kezdek kiheverni (15 hónap viharos kapcsolat után én szakítottam). Van egy nővérem, akivel elég szoros a kapcsolatom és 2 hónappal az én szakításom előtt jöttek össze (tehát fél éve vannak együtt). Nehezen indultak, de mára eléggé egymásra találtak. Egyfolytában telefonon, skypeon stb. ömlengenek egymásnak, 0-24-ben, ami baromira idegesít engem, mert szerintem ez senkire nem tartozik rajtuk kívül, másrészt akármit kérek tőle, nem figyel rám mert a barátjával telefonálgat. Emellett eléggé elhanyagolva érzem magam (félreértés ne essék, vannak barátaim, alapvetően pedig magamnak való ember vagyok.) Miért nem költöznek össze, ha ennyire szeretik egymást? Egyedül jobban ellennék, minthogy a nyáladzást hallgassam egész nap és nyíltan lesz#rják a fejem.

Nem érzem magam féltékenynek vagy irigynek, mert nekem tönkre ment a kapcsolatom, de azért rosszul esik amit művelnek.

21/L



2016. máj. 26. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja jött vele össze, naná, hogy most nem lát mást. Mégiscsak féltékeny vagy valamennyit, mégha nem is akarod belátni.

Ha zavar a Skypeos beszélgetés, inkább menj másik szobába.

2016. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érthető amit írsz, de leginkább a féltékenység beszél belőled. Te hozzá voltál szokva valamihez ami most nagyon megváltozott. Nálunk a barátainkkal volt hasonló, hogy amikor barátnője lett valakinek, azóta nehezebben elérhető az illető. De mi ezt megértjük már, ha progi van és van kedv akkor a barátnő is jön. Viszont igazad is van másrészről. Ez már tényleg kicsit túlzás az alapján ahogy leírtad. Szerintem kellene neked egy normális barát aki lefoglal és nem rájuk figyelsz.
2016. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!