Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza párom?

Figyelt kérdés

Párommal 4 évig voltunk együtt. Egyszer volt egy hosszabb szakításunk, pár hónap, is és most megint szakított, Ő. Már 2 hónapja tart. Egy egyetemre járunk, mindennap látjuk egymást. Azért szakított, mert "neki elmúlt", "sok dolog elromlott".

Én úgy gondolom, még szeret, de tényleg nem működött, és ezt ő is tudja, nem akarja erőltetni, mert nem látja jövőnket együtt.

Nem kell a bíráskodás, hogy a káposzta csak felmelegítve jó! Tudom, de most ez nem érdekel.

Tapasztalatokat, ötleteket, tanácsokat, bevált taktikákat kérnék.

Köszönöm! :)



2016. máj. 4. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz azon, hogy nem akar veled lenni? Nem gáz, ha nagyon kavarsz, majd elküld a pitsába.
2016. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az, hogy ha elmúlt, akkor elmúlt, hiába szerzed vissza, már nem lesz ugyan olyan (jó).

Inkább maradjon meg az emlékezetedben egy pozitív emléknek ez a kapcsolat, melyre és akire szeretettel gondolsz vissza, minthogy esetleg meggyűlöld.

Lépj tovább, ez a tanácsom.

2016. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is érdemes átgondolni, azt hogy ha újra együtt lennétek akkor vajon működne-e a kapcsolat, lehet-e változtatni, jobbá tenni a kapcsolatot? Ha szerinted igen, akkor próbálj tenni azért, hogy ezeknek megfelelő táptalaja legyen.

A mindennapos találkozók szerencsére jól jönnek, ahhoz, hogy ne szakadjatok el teljesen egymástól. Amikor találkoztok próbálj kedves, vidám, szexi, mosolygós lenni. Olyan, akibe anno beleszeretett, vagy még attól is jobb:)

2016. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet és a fingást nem szabad erőltetni mert csak sz.r lesz belőle!

Törődj bele.Ez ellen nem lehet mit tenni.

Majd jön más akivel jó lesz!

F40+

2016. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus ostoba egyetemisták! De még annyit sem tudsz leírni hogy melyikőjük vagy...
2016. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem a kérdésre válaszolt, ezért megpróbálok neked segíteni.

Nálunk ugyanez volt a helyzet,veszekedtünk,nem működött.Miután szakítottunk kicsit rendbeszedtem a gondolataim,hogy igazából egy kapcsolat 2 emberen,kompromisszumokon múlik.Én megkerestem az exem,bocsánatot kértem tőle amiért elrontottam az egészet,és elmondtam a véleményem,hogy nemcsak 1 ember a ludas,beismertem a hibáit,ugyanakkor elmondtam,hogy a szememben az övéik mik voltak és mondtam,hogyha szeretjük egymást miért jó ez?Jobb így külön?

Mi most ott tartunk,hogy randizgatunk,újra felfedezzük egymást (miénk el is laposodott) és majd meglátjuk mi lesz,de mindketten élvezzük!

Szerintem ne félj őszintén színt vallani,bár én lány vagyok,de megkerestem,nincs büszkeségi kérdés. Az érzelmeidet elrejteni nem büszkeség,a büszkeséget akkor kell megtartani,ha lekoptat,hogy utána nem keresed!

2016. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*beismertem a hibáim.
2016. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de tényleg nem működött"

Akkor mégis mit akarsz? Ha szereted , engedd el! Ha együtt nem vagytok boldogok, ne szállj rá, próbáljátok meg külön, hátha külön azok lesztek mással! Miért akarsz neki meg magadnak rosszatt? Így legalább lesz esélyetek a boldogságra, mert együtt nem találtátok meg, de mással még megtalálhatjátok; találsz majd olyat, akivel az együttélés is menni fog; és akkor majd mehettek 4-esben együtt helyekre. Mert szeretnéd, ha az életed része lenne, de az együttélés nem működik, hiába szereted, ha nem lennétek boldogok együtt. Akkor mi értelme együtt lenni, és akkor esélyt sem adsz magatoknak a boldogságra, megtalálni akivel az együttélés is megy.

2016. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os!

A többség,így vagy úgy de a kérdésre válaszolt!

Te leírtad a véleményedet és a te esetedet.

Miért gondolod,hogy ez másnál is hasonló és ugyanúgy működne?

Minden kapcsolat más!

4-es

2016. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért nem működött pontosan? Csak, mert vissza lehet szerezni, sőt ha csak elmúlt a dolog nála, akkor fel kell mérned, hogy mik azok a dolgok, amiatt ez megtörténhetett és ezekre kell jó megoldásokat találni. Azután döntsd el, hogy valóban szeretnéd, de akkor végig kell csinálnod és nem adhatod fel. Egyébként nagyon egyszerű dolgokkal vissza lehet hódítani, de azt meg kell gondolni, hogy megéri-e. Fel kell vállalnod azt, hogy újra szakítás lehet belőle, viszont akkor azt már véglegesnek kell majd tekintened.
2016. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!