Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem maradnak, lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maradnak, lesznek barátok az exek?

Figyelt kérdés

Egy ideje szakítottunk a barátommal és sose értettem hogy egy idő múltán miért válik két ember idegenné ha fontosak voltak egymásnak,nagyon jól kijöttünk,baráti viszony is volt közöttünk nem csak vonzalom,szerelem.

Azt értem hogy nem egy két nap,hét,hónap mire eljutt az ember ide.De fél év után szerintem már lehetséges.Nekem lenne rá igényem,a volt barátomnak nem.

Ha beszélgetünk távolság tartó,diplomatikus,már-már nevetséges mintha soha se ismertük volna egymást.

Miért kell két embernek idegenné válnia ha a szakitási ok nem is volt annyira durva?(nem megcsalás stb..)

Egyszerűen rájöttünk hogy külön,más utakon szeretnénk járni.pláne ő mondta ki,nem is én.Sokáig szenvedtem,de úgy érzem túl léptem,és elfogadtam de a személyére mint barát szükségem lenne.



2016. ápr. 28. 09:45
1 2
 11/14 aperitif ***** válasza:
Két éve váltam el, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot, hetente találkozunk, mondhatnám, barátok vagyunk. Közben volt egy rövidebb, de annál viharosabb szerelmi viszonyom, nem haraggal váltunk el, de mégis azt éreztem, hogy az exem teljesen le akarta zárni a kapcsolatunkat, ő nem keres, ezért aztán én sem keresem. Pedig akár barátok is lehettünk volna, de neki így könnyebb, én meg tiszteletben tartom a döntését.
2016. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mert félnek, hogy újratámadnának az érzelmek, és tudják, hogy egyszer már nem volt jó, egyszer már nem működött, egyszer már próbálták, és nem akarja magát mégegyszer egy rossz kapcsolatba belekeverni. Mert tudná, hogy úgyse működne, és fél, hogy megint fájna neki, hogy nem működik, meg rossz lenne esetleg megint egy újabb elválás; de inkább az, hogy attól fél, hogy megint összejönnének, és megint szenvednének egymástól. Meg hogy nehezebben bírná elengedni, de szerintem ez se annyira.
2016. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert már két külön emberről, egyénről van szó. Szakításunk után (bnőm szakított), mondta hogy bármikor bármibe számíthatunk egymásra, mint barát. Ez jól hangzik, de én nem hinném hogy úgy tudnék vele viselkedni, mint egy szimpla baráttal. De ezt neki is mondtam. Nem tudok úgy ránézni hogy csak barát.


Másrészt nem jó, ha csak barátilag találkozgatunk, bennem feltörne a vadászösztön, ha érted mire gondolok. Szerintem nő és férfi között csak akkor működhet ez a dolog, ha mindkettőnek van komoly kapcsolata, vagy nagyon távol vannak egymástól, nem sűrűn találkoznak. 28/f

2016. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma ember, és nincs két egyforma szerelem. Akivel szemben igazán mély érzéseket tápláltál valamikor, azzal nem tudsz barátként elválni. (Ha mégis, akkor nem volt IGAZI szerelem.)

A természetben és az emberben is minden egyensúlyra törekszik. Hogyha magasra szárnyalsz a szerelemtől, és hirtelen szárnyadat szegik, nagyot puffansz. Ha pont egy mocsárba esel, minél magasabbról csapódsz bele, annál mélyebbre süllyedsz. Idő kell, amíg a felszínre vergődsz. Ha szárazföldre esel, sok időbe kerül, mire összekanalazod magad, és felépülsz. Ez idő alatt hallani sem akarsz a bánatod okozójáról.

2016. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!