Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúnak van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak van egy lány barátja, és összejön vele, akkor a szakítás után barátok maradnak, vagy a barátságnak is vége?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Lehetnek utána barátok, de szerintem akkor már sosem lesz olyan az a barátság, mint előtte.
2008. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez mindkét féltől függ. De sajnos én azt tapasztaltam,hogy semmisem lessz a "régi" , az egyik fél tuti "többet" akar majd. De aztáán lehet ezis egyénfüggő.
2008. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyiknél vége lett a barátságnak másfél évre, majd aztán amikor újra jó barátok lettünk, 5 napra rá megint összejöttünk akivel most is együtt vagyok:D Köztes időben volt egy másik, vele most elviekben barátok vagyunk, de hát ez már rég nem ugyanolyan, mint volt, sajnos...:(
2008. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ mi miatt szakitottak és, hogy a szakitás után még az egyik fél érez e valamit a másik iránt. Ha közös megegyezés alapján váltak el mert már nem éreztek szerelmet egymás iránt akkor lehetnek még barátok, de ha az egyik "kidobta" a másikat akkor utána már nem képzelhető el barátság. Velem is ugyanez esett meg és azután, hogy otthagyott a barátnőm nem szeretnék vele még találkozni se mer rosszul esne.
2008. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez atól függ hogy mennyire vagytok érettek ha elég érettek vagytok akkor maradhatok barátok deh az tényleg nem az ugyanolyan maximu idő múlva....
2008. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Személyes tapasztalat : Másfél éve összejöttem 1 lánnyal, előtte 1 évig nagyon jó barátok voltunk, majd 1 nap után ott is hagyott. Mivel osztálytárs (igen, tudom..), nap mint nap láttam. Az elején persze el nem tudtam viselni, hogy látom, de nem lehet az enyém, ilyenkor én a legkevésbé akartam barátságot, ám ez PÁR HÓNAP (kb. fél év) alatt változott meg, azóta megint haverok lettünk, majd barátok (lassan 1 év után túltettem magam rajta annyira). November végén újra összejöttünk (felmelegített töltöttkáposzta), majd most megint vége. Én nem tudok barátként tekinteni rá, ugyanazt érzem, mint anno.

TEHÁT, a saját tapasztalatom, ha sokat látod, úgy fél év kb, mire "tudsz vele beszélni". Persze ez egyénfüggő. Nagyon nehéz utána...

2008. dec. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítás után már semmi sem lenne ugyan az mint előtte volt. Ha valaki barát, akkor ne legyen szerelmes társ belőle, mert az ismét csak nem barátságról szól. Aki szerelmes az egyébként sem tud elfogulatlan tanácsokkal szolgálni élete párjának.
2008. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem barátság csak szárnyakkal...
2010. ápr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!