Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a lány szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a lány szakítás után 1,5 évvel azt mondja h nem tudja hogy szerelemes-e belém?

Figyelt kérdés
Néha hív, néha nem, néha én hívom őt vagy sms, facebookon sem jelöl vissza. Szeretem őt, hiányzik, de nem fogja velem újra kezdeni. Kétségbe vok esve, hogy mi lenne a jobb... féltékeny is vok egy kicsit. Fenébe.... ez rossz érzés.
2010. dec. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, vedd fel a kesztyűt és tisztázd a helyzetet. Neked is jobb, ha tudod mi az ábra.
2010. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele szemtől szembe! Kérdez rá a dolgokra és tisztán lássátok mi van most veletek! Jobb helyzetben vagytok mint mások pl én Ti még kommunikáltok egymással és lehet bármi köztetek! Minden csak beszélgetés kérdése. Hajrá :)
2010. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Már csomószor beszéltem vele telefonon, mert találkozni nem akar "nehogy felszakadjanak a régi sebek"-legalábbis szerinte. idén 4 hónapig egyáltalán nem kerestem, hátha rendeződik a dolog, ha békén hagyom, ő is átgondolja. csak egy sms-t küldött h hogy vok. De ne, semmi, szeptember óta havi 1-1 alkalommal beszéltünk és kész.

Mindig bemesélem magamnak, h ő a múlt, tényleg szép kapcsolat volt, de nem megy. Persze vannak más lányok is akik tetszenek, de nekem nehezen megy az ismerkedés, kapcsolat teremtés. Ráadásul önkéntelenül is sokat gondolok rá. Azt se tudom h felhívjam-e.

Ellentétes a vallásunk, sokak szerint ez összeférhetetlen. Ebből adódóan lett vége, egy dolgot viccnek szántam amin ő nagyon megsértődött.

Még valami, facebookon hogy működik ez a szív küldés? Mert van egy fiú aki naponta legalább 2 szivet küld neki. Bár azt nem tudom h hogy reagál rá. Egy hónapja még azt mondta h ő nem akar kapcsolatot, senki nem kell neki, bár ezt régebben is mondta.

Nem hív, nem küld smst, nem jelöl vissza, és sokszor olyan elutasító a közeledésemre.

Régebben mondta h csak mosoly szünet van, és tényleg mindig kedves voltam, nem bunkó.

Bocsi h hosszú lett, és előre is köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 22. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiygelj, tudom, hogy egy szerelmes szívnek mondhatom, úgysem értessz velem egyet, és tudom hogy qrva nehéz, de hagyd a csajt. Ebből nem lesz semmi jó, csak magadat emészted fel. Semmi értelme, én már kétszer estem ebbe a hibába, hogy futottam utánuk ilyen esetben. Néha kicsit közelebb engednek, de csak játszadoznak, mivel élvezik, ha egy pasi odavan értük, akkor is ha már nem akarnak tőle semmit. Azt ajánlom, hagyd a fenébe a csajt, szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot, nézz körül, nézz meg más lányokat. És túlleszel rajta. Tudom, hogy baromi nehéz ez, nem egyszer átéltem már. de vegyél erőt és gondolj arra, hogy utálod. ülj le és gondold át magadban a dolgokat. először magaddal kell "megbeszélned" ezt. Rá fogsz jönni, hogy ennek semmi értelme...Ne ess abba a hibába amibe én estem!


Remélem segítettem.



18/F

2010. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy nem tudom, nehéz helyzet az biztos. Ügye mivel ha ő nem keres sűrűn így nehéz azt hinni, hogy bármit is akarna tőled, tényleg gondolkodik e a dolgokon vagy csak éli életét, nem mindegy mi történik magában amit sajnos csak ő tud! Igaz én nőnemű egyed vagyok és sajna így se látom mi lehet benne, de lehet tényleg nemérdemes felé nézegetned, belegondoltam az a másfél év hosszú idő....

Viszont írhatsz privit szívesen beszélgetnék veled.

A Facebook témát meg felejtsd el igaz 21. században ezek teszik lehetővé nálunk, hogy így kommunikáljunk/tegyünk bármit is,de ebbe nem menjünk bele.

Mindenhez két ember kell! Ezt ne feledd :( Lehet máshol tényleg ott van az a bizonyos nagy "ő"


ma 21:39 voltam!

2010. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!