Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei ha a lány még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha a lány még érez valamit irántam szakítás után?

Figyelt kérdés
Nem volt hosszu kapcs, a szakitas nem veszekedésért volt, vagy mert kapott vona más fiut magának, hnem csak azért mert nem szántam elég időt rá. Most bánom, mennyi az esélye hogy ujra összejöjjünk?
2009. jan. 14. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha néha összetalálkozik a tekintetetek, rádmosolyog, vagy éppen megszólít, vagy ha te megszólítod és beszélgetésbe egyeledtek. Vagy ha éppen írsz neki 1 sms-t és válaszol rá, kicsit kéreti magát.

De sajnos ilyenkor jönnek rá a legtöbben h mennyit jelentett neki a másik mikor már nincs vele.

2009. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a korotoktól is függ egy picit. Meg attól, hogy pontosan milyen hosszú volt a kapcs. Egyébként a lány nem feltétlenül jelzi, ha érez még valamit iránta, mert az megalázkodásnak gondolja. Inkább úgy szokott tenni, mintha remekül érezné magát nélküled is, de nem biztos, hogy tényleg ezt érzi. Inkább kérdezz rá, kérj bocsánatot és ha ad neked még egy esélyt változz, ha neked ér annyit.
2009. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem mutatják az emberek hanem azt próbálja bizonygatni hogy nagyon boldogan él nélküle közben meg a szíve szakad és és ő maga is vissza szeretné kapni. De ennek nem ad egyértelmű jelét az "újracsalodás" miatt! Meg aki túltette magát egy szerelmen az nem keresi már a másikat... még ha van vmi érzelem azért apró jelét látod annak vagy nem is tudom. Ez nagyon összetet. De én is azt tanácsolom kérj bocsánatot és meglátod mit lép a lány vagy kezdj el esetleg újra udvarolni neki úgy mint anno a kapcsolat elején...
2009. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van gy történetem.

2 éves kapcsolatom ért végett 1,5 hónapja, nagyon nagy szerelem volt, villámcsapáként ért a hír a fiú szakított velem.

Ő azt mondta túl van rajtam, de én erre azt mondom mást mond a szív és más mond a száj.

Aztán 3 hét után úgy hozta az élet hogy együtt töltöttünk egy hétvégét, egy ágyba aludtunk, és a fiú aki szakított velem közeledett, de nem csak ágyba hanem ágyon kívül is.

De mikor kérdőre vontam, Ő azt mondta fél folytatni, fél az újracsalódástól, de nem tud nekem ellenállni.


De én tudom, látom és érzem, hogy Ő még érez valamit, csak próbálja eltitkolni.

Becsajozhatott volna az életbe, de nem tette.


Én azt mondom, az ember olykor kimond dolgokat, de azok közel sem olyan egyszerűek.

Én mindig is tudtam mit jelent nekem, de az elvesztése a hiánya még jobban ráébresztett dolgokra.

Sok függ attól is hogy a kapcsolat milyen érzelmi szintet és időtartamot élt meg.


Én még szeretem őt, és Ő ezt tudja, lássa és valahol ha nem is 1000 fokon de még mutattom neki.

De hogy újra összejövünk e, azt nem tudom, rajtam nem múlik, két ember kell egy kapcsolathoz.

2009. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!