Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon ciki ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha egy lany kezdemenyez ujrakezdest a szakitas utan?

Figyelt kérdés
Hat ha tudtok segitsetek mert nagyon el vagyok keseredve.mar egy honap telt el miota szakitotunk de en nagyon szeretem es erre meg most jottem ra h jobban szeretem annal mint eddig hittem!!!o szakitot velem es netudom h ujra kezdene e velem???!!!ram szokott bippelni.meg olyan furan nezz mindig ram!szerintetek hagyam vagy talan brobalkozak e meg nala???
2009. márc. 26. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd...

en probalkoztam ,es visszautasitott ,aztan meg rajottem ,ha nem szeretnek elhagynak...ha szeretett volna meg velem lenne...ha kellennek neki visszajonne...nehez...de ez az igazsag...lehet lepontozni...oszinte voltam

2009. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Egy próbát megér. Ha újra visszautasít, akkor legalább biztos vagy benne, hogy nem kellesz neki, és nem fogsz olyanokon agyalni, hogy miért néz így rám stb... Tudom, egy nő ne alázkodjon meg egy férfi előtt. De inkább tegyél egy próbát, mind kínozd magad még hónapokig ezzel.


19/L

2009. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

sztem felejtsd el.. mért fitnál eg yolyan szekér után ami egyszer már letett?

nem kellettél neki, akkor tojd le nagy ívben és majd lesz másik.

felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó

2009. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mert az újrakezdés egy nagy fa$zság. Azért szakítottál vele, mert nem stimmelt valami. Ez a valami továbbra sem fog stimmelni, csak te azt hiszed.
2009. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
o szakitot velem
2009. márc. 26. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

"ő szakított velem"


Akkor engedd meg, hogy helyesbítsek:


Igen, mert az újrakezdés egy nagy fa$zság. Azért szakított veled, mert nem stimmelt valami. Ez a valami továbbra sem fog stimmelni, csak te azt hiszed.

2009. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!