Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki meggazdagszik a...

Ha valaki meggazdagszik a régi barátok miért maradnak el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet.
2014. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velünk ez nem így történt, pont azokat a barátságok tartottuk igazán fontosak, mert azok mindig megvoltak. Egy barátságért sokat kell tenni, mi folyamatosan figyelünk, hogy életben tartsuk. Minőségi időt kell eltölteni a barátokkal. A páromnak és nekem is megvannak a gyermekkori barátaink a mai napig. Ez csakis az rajtunk múlik!
2014. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem maradnak el. Valószínű, hogy nem volt igaz barátság.
2014. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt hasonló kérdés.

Valaki azt mondta,hogy ha valaki meggazdagszik akkor nyilván olyan rétegekben mozog ahol szinten pénzes emberek mozognak.Aztán drága hobbit talál magának amit esetleg egy átlag ember nem tud finanszírozni. Azt meg ugye nem lehet elvárni,hogy egy gazdag barát örökké fizessen mindent,a kevésbé jobb anyagi helyzetű barátjának.Meg valamilyen szinten sok gazdag ember elszáll,nem érdekli más csak a pénz.Esetleg dicsekszik vele.

Nekem volt egy barátnőm,egy darabig nem vágott fel a pénzzel,de utána igen és konkrétan dicsekedett,hogy jajj 20 ezer ft volt ez a táska,meg ilyen-olyan étterembe mentek stb. Akarva,akaratlanul elég irigy lettem rá :/ Viszont szerintem nem szép dolog ennyire felvágni,főleg olyan ember előtt akiről tudja,hogy nincs jó anyai helyzetben.Vége lett a giminek,vége lett a barátságnak is. Szóval nem volt nagy barátság.

2014. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!