Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő és egy férfi barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő és egy férfi barátok maradnak szakítás után, akkor vagy sosem voltak szerelmesek egymásba igazán, vagy még mindig szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Mondjuk persze egy békés szakítás után. Ez teljes baromság, vagy van benne valami? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2015. szept. 26. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, aki szakított az már nem szerelmes. Az, akivel szakítottak az pedig még mindig szerelmes. Ezért akar a másik közelében lenni.
2015. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan is van, hogy közös megegyezéssel szakítanak, de aztán barátok maradnak. Leginkább az ilyen helyzetekre gondolok. Mert igazad van első, olyan is van.
2015. szept. 26. 01:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak rájönnek, hogy a másik jó ember, de nincs meg a vonzalom. Vagy megvan a vonzalom is, de annyira különböző életfelfogásuk van, hogy együtt élni nem tudnak anélkül, hogy a másik agyára mennének.
2015. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1: hosszabb kapcsolatban már egyik sem szerelmes, de szeretik egymást, kötődnek egymásnak, vonzalom is megvan, mégis lehet ok a szakításra, lásd fenn.
2015. szept. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakitas utan csak ugy maradhatnak baratok ha meg mindig szeretik egymast
2015. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve a nagy barátkozásnak szakítás után. Az exemre sosem tudnék már csak haverként tekinteni, hisz több volt annál. Persze nagyon minimális kapcsolattartás még oké. De pl nem lennék kíváncsi arra, hogy az új nőjéről ódákat zengjen nekem, vagy hogy én meséljek neki az új pasimról..
2015. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!