Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után mennyi ideig nem beszéltetek volt barátnőtökkel/barátotokkal? Egyáltalán beszéltek azóta, vagy végleg megszakítottátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy békés elválásról van szó.

Kort és nemet is írjatok légyszi!



2016. jan. 17. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 éve szakítottunk, azóta nem is beszéltünk egyszer sem. 27L
2016. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után 2 hónapig beszéltünk de utánna rájöttem hogy hülyeség mert nehezebb elszakadni tőle azóta 2 honap telt el megint és sokal jobban érzem magam mert nem hitegetem magam. 18/L
2016. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar együtt lenni velem kapcsolatként, akkor barátkozni se akarjon velem. Véglegesen megszakítottam vele a kapcsolatot.
2016. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
M kb. 2 Hetig altattuk msgunkat a baratok maradunk dumaval, de valahogy mindig serelmek felhanytorgatasaval ert veget a beszelgetes, kb. 4Honappal szakitas utan meg egyszer roviden elbeszelgettunk a neten, azota egy eve semmilyen japcsolatot nem tartunk, szakiras ota pedig szemelyesen nem talalkoztunk. Jobb igy. 25 Es 31 evesek.
2016. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után kétszer találkoztunk még "hivatalosan", amikor a maradék ruháimat hoztam el. Hihetetlenül bunkó volt velem, amit szerintem nagyon nem érdemeltem ki, mert amúgy a szakítás békésen történt.

Azóta, ha reggel összefutunk munkába menet, feltűnően átnéz rajtam. Ennyit a 4 évünkről...

21L

2016. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a normális, ha valaki végleg megszakítja a kapcsolatot, csak hát nekem nem megy, mert nagyon szerelmes voltam és folyton az jár a fejemben, hogy jól van-e, minden rendben van-e vele. Ezért szoktam neki írni... talán idegesítem is vele... olyan butaság. Jobb lezárni a dolgokat egyértelműen. Nekem lehet, hogy most kell majd hozzá egy pszichológus sajnos, mert túl érzékeny vagyok..25L
2016. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően békések voltak az elválásaim mindegyik exemmel, mindig próbálkoztunk is a "barátunk maradunk" dologgal, de aztán valahogy sosem jött össze, pár hét után mindegyik abbamaradt. Úgy nem lehet barátságot fenntartani, hogy az egyik fél iszonyú szerelmes és megbántott, állandóan abban reménykedik, hogy a beszélgetésekből végül ismét kialakul valami, miközben a másik már rég véget vetne az egésznek, csak próbál kíméletes lenni a másikhoz. Ez nem barátság. Ennek semmi értelme. Meg is nehezíti a továbblépést... Mindkét fél számára (mindkét oldalon voltam már).


Az a két-három hét elteltével viszont nem beszéltem az exeimmel. Néha-néha esetleg valamelyikük rám ír, akkor beszélünk úgy nagyjából két szót, de ez ilyen szökőévente egyszeri alkalom.

2016. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett lepontozni, mert őszinte választ írtam, de legyetek boldogok tőle. (6-os voltam)
2016. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, én zöldet nyomtam, köszi a választ! :)
2016. jan. 18. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!