Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek meddig rossz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig rossz egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :-)

Nem rég kb 3 hete szakítás történt a párkapcsolatomban, lehet másnak elég idő ahhoz hogy el is felejtse az egészet, és bele veti magát egy másmilyen életbe és éli tovább az életét, de nekem nem megy ez még, (tíz éves kapcsolatról van szó), ráadásul engem bántottak meg velem történt olyan sérelem amitől biztosan sokan eltudnak egyből hidegülni a kedvesüktől, de nálam ez még nem történt meg, nem vagyok elhidegülve még, sokat gondolok rá, és fáj ez-az egész, néha szilárd eltökéltséggel gondolok bele és az jut eszembe hogy igen így kellett lennie, néha meg szeretettel, és olyankor azt érzem, hogy sajnálom, hogy ez történt és semmilyen ellenszenvet vagy kiábrándultságot nem érzek, és olyankor nagyon rossz kedvű leszek, nehezen tudok a munkámra is koncentrálni, arra gondolok hogy biztos el van jól és vidáman éli az életét, és csak Én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy ez nekem még nem megy.

Ha bele gondolok hogy tényleg vége összerándul még a gyomrom, és félek, nem tudom pontosan elmondani mitől, de nagyon rossz érzés,

Szerintetek egy férfinak tényleg sokkal hamarabb megy a felejtés mint egy nőnek? Egy kedves ismerősöm ezt vágta a fejemhez, hogy a férfiak nem hogy hetekig de még egy hétig sem siratnak egy nőt, nem mintha kikértem volna a véleményét, csak kedvesen ezt fűzte hozzá, Szerintetek is így van?


2016. jan. 12. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolaton senki nem teszi túl magát 3 hét alatt még kevesebben se.Több hónapra is szükség lehet van akinek egy két év.Nem gondolnám,hogy van különbség a között ki felejt hamarabb,ez személyiség kérdése is.Amúgy megcsalt a pasid vagy mi történt? Ha már biztos nem folytatható a kapcsolat ,kösd le magad valamivel pl keress valami hobbit,elfoglaltságot így kevesebbet agyalsz rajta.Még ne akarj új kapcsolatba belevágni egy jó ideig csak ha már készen állsz.Sose jó ötlet egyik kapcsolatból rögtön egy másikba ugrani.
2016. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen igazad van, nem is mennék bele most semmilyen új kapcsolatba, és azzal is egyet értek hogy egy hosszú kapcsolatot senki sem felejt el olyan könnyen, és hogy személyiség függő, köszi válaszod :-)
2016. jan. 12. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egy éve és két hónapja mentünk szét az ex-el, 9 év után.

Néha még ma is össze szorul a szívem, de közben megszerettem a szingli életet, ez sokat segített.

Kell idő, mire a a harag, a megbántottság, a sérelmek már nem mardosnak majd. De minden nap, minden elismerő tekintettől, kedves bóktól, kellemes beszélgetéstől erősebb leszel és elkezded érezni, hogy élsz.

Az ismerősöd megjegyzésére pedig csak annyit mondok, hogy a férfiak ilyenkor rögtön elkezdenek bikáskodni, hogy van élet az ex után. Mire te túl leszel rajta ő kb. addigra fog össze roskadni, mert rájön mit veszített.

2016. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kedves ismerősöm ezt vágta a fejemhez, hogy a férfiak nem hogy hetekig de még egy hétig sem siratnak egy nőt"

A kedves barátod nem egy okos ember,és akkor finoman fogalmaztam.

A férfiakat is megvisel egy szakítás,egy trauma,csak a keserűségüket,bánatukat sokkal nehezebben adják ki magukból,mint a nők.

Sokan a gyengeség jelének gondolják,pedig nem az,egyetlen férfi sem gép.

mondjuk emberfüggő,ki milyen gyorsan lép túl valamin,és mennyire kerül padlóra.


10 éves kapcsolatot 3 hét alatt nem lehet feldolgozni,ne csodálkozz.

Amikor lankad az exed irányába az ellenszenved,gondolj a szemétségre,szemétségekre,amit veled tett.

Miért gondolod,hogy így kellett lennie,és mi volt az,ami miatt szakítottatok?

2016. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igen lehet Én is ez-az eset leszek akinél tovább tart, és nem egy olyan könnyen a felejtés az újra kezdés, (valakivel), nem is tudok most még erre gondolni, ezért nem is értem a férfiakat, hogyan tudnak máris érzéketlenül mással lenni? Nekem ez nem menne ilyen gyorsan....

köszi neked is a válaszodat kedves második :-)))

2016. jan. 12. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem megy hamarabb, sőt.. Én több mint 3 hónapja nem tudom elfelejteni. Az exem aki szakított, már 2 hónapra rá találta is pasit magának. lehet már előtte is alkult benne valami, ezt sose tudom meg. a másik: de, lehet siratni egy nőt, sőt kell is. Legalábbis aki érzékenyebb típus. Néha még most is megsiratom, annyira szerettem. :/ 28/f
2016. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!