Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki szeretnék lépni de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretnék lépni de mégsem többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jó helyre teszem fel a kérdést. Szakítottunk barátnőmmel másfél hónapja és azóta nem vagyok önmagam. Egy élet vidám, boldog srác voltam, tényleg az aki akkor is meg tudott nevettetni ha a legszarabb kedvedben voltál, vagy éppen össze vagyunk veszve. Nem is vagyok csúnya vagy hasonló.. itthon is minden rendben van sőt édes anyám sokat segített "feldolgozni" a történteket. Dolgozok... céltudatosabb lettem... mégis minden nap, ha senki nem lát, sírok h hiányzik mellőlem a párom.. reggelente gyomor görccsel kelek és ha eszembe jutnak az emlékek ... én csak úgy érzem hogy ki akarok lépni .. az életből.. de persze rájövök h nem vagyok ekkora pancser vagy emos vagy akármi .. de roppantul zavar h ezen is jár a fejem. pszichológus-on is gondolkodtam de nem akarok ilyenre pénzt adni és nem is hiszek benne. nem tudom mit tegyek.. Próbáltam társkeresőn találni vkit vagy csak beszélgetni de senkire se tudok ránézni úgy... senki nem vidít fel csak mosolygok de belül fizikailag fáj... sokat is fogytam 10 kg-t most kezdtem el talán enni de még nem az igazi. valaki tud nekem segíteni ?

2015. aug. 22. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért nem békülsz ki a nővel?
2015. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban kezdtünk élni mert kint tanul és mind1 ez hosszú eltávolodtunk szétmentünk most nyáron majd visszament éli az életét próbáltam része lenni de valahogy nem sikerült és vártam haza minden nap .. és megunta h keresem mint régen ( első szerelem volt am de elég komolyan gondoltam ) és letörölt fb-ról stb. lehet h így könyebb NEKI nem tudom... ilyenek nem játszanak :)
2015. aug. 22. 21:16
 3/8 anonim válasza:

A pszichológus nem pénzkidobás, sokat tud segíteni, mert nem biztos, hogy a szakítás miatt vagy ilyen állapotban most. Lehet egy gyerekkori trauma (csak tippelek!!) és ez komoly dolog. Én depresszióra tippelnék, szóval tényleg ajánlom a pszichológust, hidd el, nem fogod megbánni, hogy elmentél.

Társkeresőn meg ne keress, ha nem kurv*kat akarsz. Ritka ott a normális csaj!


16/L

2015. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Masfel honap az semmi, ha komoly erzelmeid voltak. Sokkal hosszabb ido kell a "gyogyulashoz".Adj idot magadnak, es ne eroltess egy uj kapcsolatot, mert ugysem fog mukodni. Pszichologus segithet, de csak akkor erdemes hozza fordulni, ha meg egy ev mulva is hasonlo allapotban lennel.(Hidd el, addigra biztosan jobban leszel:)) Te ismered magad, mi az ami lekot, mi az ami erdekel, probalj ezekre a dolgokra koncentralni, ezek oromerzest adnak.Mint ahogy a sport is. Tudom, hogy depis idoszakban megmozdulni is nehez,de ha raveszed magad egy kis mozgasra, attol sokkal jobban leszel. A lelki reszehez pedig mint irtam, ido kell. Ez teljesen termeszetes amit erzel. Ezen mindenki atmegy, akinek szerelmi banata van.Es mindenki tuleli:)
2015. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. aug. 23. 11:01
 6/8 A kérdező kommentje:
bár fogalmam sincs hogyan csináljak .. mivel sportot,játékot,munkát,randit, másokkal való beszélgetést és sok egyebet kipróbáltam már :) de valahogy nem megy remélem észbe kapok valahogy és nem ártok túl sokat magamnak ( próbálok vitaminokat szedni stb ha már nem eszem ) de azért köszi :)
2015. aug. 23. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Találsz majd egy másik lányt és kizökkensz ebből a helyzetből. Eszedbe ne jusson feladni, kilépni az életből ;)Helyes vagy, intelligens, értékes, stb. Ne búsulj!
2015. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást jól esik :)
2015. aug. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!