Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100%, hogy bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%, hogy bejövök neki, mégsem merek lépni, akárhogyan akarom. Mit tehetnék? 18F

Figyelt kérdés

A buszon, és néha a megállóban szoktam látni egy lányt, tegnap is mikor szállt le, visszafordult és nézett rám, én hamarabb figyeltem, és reflexből elfordultam, felment az adrenalin a másodperc töredéke alatt, és muszájnak éreztem. :/ Azelőtti héten mikor én szálltam fel, ő már fent volt, és le sem vette rólam a szemét, igaz csak kb 5 másodperc volt, de én nem tudtam végig nézni őt, és levettem róla a pillantásom 1 pillanatra. Bocs, de ezt úgy éreztem részletesen kellett leírnom, hogy láthatjátok, hogy ez szerintem nem félreérthető, ugye? Mondjuk meglepődtem, mikor ő nézett engem, mert szerintem gyönyörű, barátnőm sem volt még, az meg, hogy egy ennyire szép lány "szemezzen" velem már magában is csak álmomban volt.. Nem vagyok én csúnya, nem azt akarom ezzel mondani, csak olyan szinten önbizalom hiányos vagyok, hogy én tudom a nevét, mégsem merem bejelölni facebookon(egyszerűen nem tudnék a szemébe nézni élőben, ha ott bejelölöm, és megtudja kivagyok).. :( Ennek az okát hagyjuk, a lényeg, hogy van és kész(sajnos). Kezd unalmas lenni ez a helyzet, sokat gondolok rá, mégis úgy érzem reménytelen, de adott egy kis pluszt, hogy leszálláskor visszanézett rám, csak visszagondolva meg lelomboz, hogy nem mertem tovább nézni őt.

Már évek óta ez a helyzet, több lánnyal is volt ez az eset, egyszer jött be a "várok a sült galambra" taktika, de azt elszalasztottam, a sors fintora.. Örülnék neki, ha megoldódna ez a nem merek cselekedni tutibiztos jelekre sem, mert, ha ez így megy tovább, akkor 25 évesen is egyedül leszek. :/


2013. nov. 13. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Vicces, én is hasonló helyzetben vagyok, a villamoson látok mindig egy srácot, de csak méterekről bámuljuk egymást :)

Én, mint lány, annyit tudok segíteni, hogy akármennyire is félsz, meg vagy akármilyen önbizalomhiányod van, szedd össze magad arra az egy másodpercre, amíg megszólítod, vagy valami. :) Én például már nagyon unom, hogy szinte mindig nekem kell kezdeményeznem, mert olyan kis félősek a fiúk.. bár bizonyos szempontból ezt is megértem. A lényeg, hogy ha csak ráköszönsz, hogy szia, és megkérdezed, hogy hogy van, vagy valami, abból még semmi baj nem lehet, szerintem. Arra egy jobban nevelt ember még akkor is tud szépen válaszolni, ha igazából semmit nem akar, de azt meg észrevezed a válaszaiból. Na meg a facebookos bejelölés.. ugyan már. :) Tök idegen emberek jelölgetik egymást, lehet ő is keres, csak nem tudja a neved, vagy ő se mer bejelölni, vagy valami. :)

A lényeg, hogy ha én már annyira szemezek valakivel, többször is, akkor azt várom, hogy alkosson valamit. Szóval szedd össze magad, tényleg csak pár másodpercig kell bátornak lenned.

2013. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

AAAj.. Ilyen tehetetlenséget sosem éreztem.. Mindig van valami ismerős a megállóban/buszon, akkor meg az üt be, hogy azok az ismerősök mit fognak gondolni, ez meg ilyen megfeleléskényszer feeling.. :/ Egyébként szerintem van olyan "tökös", hogy egyszer ő fog leszólítani, úgyis észreveszi/észrevette, hogy balfék vagyok.

Igen, tudom, hogy fb-n csak úgy jelölgetik egymást az emberek, de még ez sem megy. Hihetetlen, mi?:D

2013. nov. 13. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
növessz farkat
2013. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. - :)
2013. nov. 13. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Edzésen hónapokig szemeztem 1 lánnyal, nagyon tetszett, de sose volt egyedül, h leszólítsam. Nevét se tudtam kideríteni, pedig nagyon próbáltam. :D 2 hete hazafelé a villamoson, mellém szálltak föl a bnőjével, aki hamarabb leszállt. Lehetőség adott volt, leszólítottam (még így sem volt könnyű:D), beszélgettünk, röhögcséltünk. Hazajöttem jelöltem fészen, mivel 1 napig nem jelölt vissza írtam egy elég jó 100 soros levelet. Elolvasta, de semmit nem válaszolt és azóta se jelölt vissza. Biztos nem férek be a 957 közeli ismerőse közé xD


Szóval számíts erre is!

2013. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a baj, ha így lesz akkor heti többször, ha egy busszal megyünk, majd húzzam meg magam hátul, vagy mi? Amúgy nem buta, és nem is az a ri bancos típus, nem festi ki magát mint egy festő, anélkül is 10/10-es, és nem nagyon érdekel, de anyagilag is nagyon "rendben" vannak, lehetnének szegények is, az sem érdekelne igazából, ez csak mellékelt plusz.
2013. nov. 13. 21:06
 7/19 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok. Igazából én nemrég untam meg, hogy folyamatosan nekem kell kezdeményeznem. Azért csak ti vagytok a fiúk, szedjétek már össze magatokat... Ahogy te azon agyalsz, hogy miért vagy ilyen tök, mi is...

Igazából (bár lehet csak énv agyok vele így) mindig várom, hogy "meghódítsanak", ha már az egész úgy kezdődik, hogy jó, még egy félős valaki, akkor menjünk oda, és aztán meg játszuk el, hogy igazából nem is rajtunk múlt az egész... hát elég lehangoló. Pasiból vagytok, vagy mi. Tényleg csak arra a pár másodpercre kéne összeszednetek magatokat, nekünk se jobb érzés, mi is ugyanúgy félünk, és nekünk is ciki, ha nem jelölnek vissza, vagy nem kellünk vagy akármi más. De hát könyörgöm, ilyen az élet. Nem jöhet össze minden. De ha próbálkozol, legalább az esély megvan, így még az se...

2013. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát, ez igaz.. Most úgy érzem kezd kialakulni bennem valami, hogy már nem félek annyira, de volt már velem ilyen, lehet, hogy csak az este hangulata, és elvész holnap, ha (remélhetőleg) látom majd. Ez segített kicsit, hogy leírtad. Még annyit, hogy nem érzem jól magam, ha mosolyognom kell, főleg, ha közel van a lány, beképzelem, hogy nem áll jól meg, hogy rosszul nézek ki, vajon mit gondolhat.
2013. nov. 13. 21:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok :D

Hidd el, hogy ugyanez játszódik le az ő fejében. Én is biztos vagyok benne, hogy úgy nézek ki vigyorgás közben, mint valami idióta, meg hogy igazából csak azért néznek meg az emberek, mert bénán áll a hajam vagy akármi. Ilyen idióták vagyunk mindannyian :)

Na hajrá, szedd össze magad holnapig, én szorítok ! ;)

2013. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd megírom, de nem ígérek semmit, lehet ott sem lesz, vagy máshol szál fel, bármi lehet, mindegy, bízok a sorsban.. :)
2013. nov. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!