Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100%, hogy bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%, hogy bejövök neki, mégsem merek lépni, akárhogyan akarom. Mit tehetnék? 18F

Figyelt kérdés

A buszon, és néha a megállóban szoktam látni egy lányt, tegnap is mikor szállt le, visszafordult és nézett rám, én hamarabb figyeltem, és reflexből elfordultam, felment az adrenalin a másodperc töredéke alatt, és muszájnak éreztem. :/ Azelőtti héten mikor én szálltam fel, ő már fent volt, és le sem vette rólam a szemét, igaz csak kb 5 másodperc volt, de én nem tudtam végig nézni őt, és levettem róla a pillantásom 1 pillanatra. Bocs, de ezt úgy éreztem részletesen kellett leírnom, hogy láthatjátok, hogy ez szerintem nem félreérthető, ugye? Mondjuk meglepődtem, mikor ő nézett engem, mert szerintem gyönyörű, barátnőm sem volt még, az meg, hogy egy ennyire szép lány "szemezzen" velem már magában is csak álmomban volt.. Nem vagyok én csúnya, nem azt akarom ezzel mondani, csak olyan szinten önbizalom hiányos vagyok, hogy én tudom a nevét, mégsem merem bejelölni facebookon(egyszerűen nem tudnék a szemébe nézni élőben, ha ott bejelölöm, és megtudja kivagyok).. :( Ennek az okát hagyjuk, a lényeg, hogy van és kész(sajnos). Kezd unalmas lenni ez a helyzet, sokat gondolok rá, mégis úgy érzem reménytelen, de adott egy kis pluszt, hogy leszálláskor visszanézett rám, csak visszagondolva meg lelomboz, hogy nem mertem tovább nézni őt.

Már évek óta ez a helyzet, több lánnyal is volt ez az eset, egyszer jött be a "várok a sült galambra" taktika, de azt elszalasztottam, a sors fintora.. Örülnék neki, ha megoldódna ez a nem merek cselekedni tutibiztos jelekre sem, mert, ha ez így megy tovább, akkor 25 évesen is egyedül leszek. :/


2013. nov. 13. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

najó, ezt már én is unom, CSELEKEDJ!!! ne azon filózz, hogy jajj milyen szörnyű következményei lesznek ha nem jön össze. egyik ismerősödet se fogja érdekelni, ha odamész egy csajhoz..(okéoké, kivéve ha nekik is tetszik :D) ha meg nem jön össze, max nem szemeztek többe, levegőnek nézitek egymást, ennyi. szóval itt nem lehet mást tanácsolni, csak azt, hogy végre kezdeményezz már... szerintem először ne bejelöld fbon, hanem szólítsd meg a buszon/megállóban. amennyit látott belőled, az tetszik neki, szóval ha normális vagy, nagy az esélye, hogy összejöttök. (bár kicsit aggasztó, hogy ilyen betoji vagy, ha összejöttök, majd az első csókot nem mered, aztán a rettegett melltartólevétellel nem fogsz megbirkózni..)

szóval hajrá :D

2013. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Ajánlok egy üzletet:

Ha végül nem jön össze a csajjal, akkor cseréljünk képet, ha mindkettőnknek tetszik a másik lány, akkor bepróbálkozunk fészen. :D Benne vagy?

2013. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez az üzlet elég valószínűtlen. :D A világ másik végén is lakhatunk, és hidd el nem kellene kép a lányról, hogy biztos legyél benne, hogy tetszik.. :)
2013. nov. 13. 21:51
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt én is elmondhatom, elég jó az ízlésem ;) Budapest?
2013. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Eltaláltam, hogy távol vagyok. +/- 3-400 km.. :D
2013. nov. 13. 21:57
 16/19 anonim ***** válasza:
A fene :D Nem baj, ha Te is töltesz föl 1 képet róla, akkor én is, elég kíváncsi lettem :D
2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze priviben
2013. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lenne szabad, nem magamat féltem, hanem őt, mert nem hiszem, hogy bárkinek is jól esne, ha feltöltögetnék "kiárusításra".. Szóval, ha nem haragszol akkor nem. :)


MA: Nem ott szállt fel ahol én szoktam, hanem 2 megállóval később, így nem tudtam volna, ha akarom se leszólítani, pedig ma nagyon bennem volt, hogy megteszem.. Megint engem nézett, mikor felszállt, és leszállás előtt is összenéztünk. Legközelebb valószínűleg Hétfőn fogom látni, mert holnap nem azzal a busszal jövök. :/

Még annyit, hogy nem éreztem késztetést arra, hogy elforduljak mikor engem néz, végig a szemébe néztem, szerintem most ő jött zavarba, de azért remélem nem ijedt meg.. :)

2013. nov. 14. 16:05
 19/19 A kérdező kommentje:
A lány 2 évvel fiatalabb,most "derítettem" ki, ez is segíthet kicsit szerintem..
2013. nov. 14. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!