Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, de mégsem. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, de mégsem. Hogy lehetne előrébb lépni? Vagy jó ez így? 22/F, a lány pedig 21 éves

Figyelt kérdés
Kb. fél éve megismertem egy lányt, akivel normál időn belül össze is jöttünk (találkozgattunk, aztán első csók, nem sokkal később le is feküdtünk, azóta is jó párszor) és minden úgy zajlik a kapcsolatunkban, mint egy normális kapcsolatban, azzal a különbséggel, hogy nem akar tőlem semmit, szóval "hivatalosan" nem vagyunk együtt (legalábbis ezt mondja), de rengeteg időt töltünk egymással. Fura, de nem merem bevallani neki, hogy szeretem, mert félek, hogy akkor az eddigi jó kapcsolat (még ha nem is kapcsolat) megszakadna általa, de valahogy nekem ez így kevés. Szerintetek mit akarhat igazából, vagy mit tegyek?
2012. jan. 27. 03:39
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Sex és más semmi...


Van aki jól megreszeli, viszont nem akar elköteleződni. Tiszta sor.

2012. jan. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak fél a tudattól, hogy együtt van valakivel, mert akkor már nem érezné magát szabadnak. Persze ez is hülye hozzáállás, de lehet ez van a háttérbe.

Az itt inkább a kérdés szerintem, hogy rajtad kívül van e már is, akihez így viszonyul?

Egyébként lehet beszélned kellene vele erről, ha nem jó neked ez a helyzet. Gondolom te valami biztosra vágysz, nemcsak szex-kapcsolatra. :)

2012. jan. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így tud másokkal is dugni anélkül hogy neked el kellene számolnia róla. sok ribi van ma, neked meg gratulálok hozzá!
2012. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat, mindegyik megfontolandó :D

Pompom2011: tudtommal nincs más, és hát amennyit együtt vagyunk, alig férne bele az idejébe...lehet beszélgetés lesz a vége

2012. jan. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!