Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek el kellene mondano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kellene mondanom, vagy maradjon meg a múltnak? A többi lent!

Figyelt kérdés
A párommal, aki mára már a vőlegényem jó pár hónapja szakítottunk. A külön töltött idő alatt lefeküdtem egy sráccal.Mikor kibékültünk nem mondtam el neki, mert tudtam, hogy nagyon rosszul fog esni neki, és nem akartam megbántani. Most viszont eléggé rosszul érzem magam, és elmondanám neki, de természetesen van bennem félsz, mert lehet, hogy elhagy emiatt, hiába jegyesek vagyunk már.

2013. dec. 17. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Formailag külön voltatok, érzelmileg nem. Ha nem így lenne most nem lenne a vőlegényed.


Nehéz kérdés. Ha elmondod elég esélyes, hogy baj lesz. Ha pedig nem, és kibukik (mert ha ennyire zavar ki fog, idő kérdése) akkor pedig kitör a harmadik világháború biztosan.


A tisztesség azt kívánja, hogy ezt az esküvő ELŐTT beszéljétek meg, és tőled tudja meg, nem pedig utána egy véletlen elszólásból.

2013. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene elmondanod.
2013. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem voltatok együtt, szóval az ami akkor történt a te dolgod, nem az övé, köze nincs hozzá, jogtalanul bukna ki.
2013. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Természetesen mondd el!


Én is elvárnám a barátnőmtől, hogy őszinte legyen!


Az utolsó nem tudom, hogy mire alapozza, hogy ne mondd el, de ne hallgass az ilyenekre!

2013. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 4-es kommentelőhöz: És megbocsátanál neki, hogy ilyen hosszú ideig nem mondta el és hogy egyáltalán megtette?
2013. dec. 17. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel az összes szexuális együttlétedről avasd be, ami nem vele volt. Igazából felőlem elmondhatja, mert miért ne de mivel nem voltak együtt, ezért nem tartozik a párjára az akkori magánélete.
2013. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki... nyilván tudja hogy őt szereted és az a srác nem jelentett neked semmit
2013. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Storm Crow válasza:
100%
Nem voltatok együtt akkor és ezek szerint nem is volt komoly a dolog szóval csak feleslegesen cukkolnád fel vele.
2013. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Hogy meg tud-e valaki bocsájtani az teljesen az adott személytől függ. Hogy én meg tudnék-e irreleváns és azért sem írom ide, mert sem kétségbeejteni, sem alaptalanul reményt kelteni nem akarok.


"Akkor ennyi erővel az összes szexuális együttlétedről avasd be, ami nem vele volt. Igazából felőlem elmondhatja, mert miért ne de mivel nem voltak együtt, ezért nem tartozik a párjára az akkori magánélete."


Ez nem egészen arról szól, mintha még azelőtt történt volna, hogy összejöttek volna. Szétmentek, összejöttek, de akkor sem ugyanaz. Szerintem valahol te is érzed.


Ennyi erővel az összesbe avassa be...

Ezt úgy mondod mintha valami lehetetlen elvárás lenne, ami normális embernek eszébe sem jut.

Van aki nem tart erre igényt, más igenis tudni akarja.

Szerintem a többség tudni akarja és joggal.


Én szeretem tudni, hogy előttem hány fiúval volt.


Nem tartozik a párjára az akkori magánélete?

A párkapcsolat nem valami hivatalos, szerződéses dolog, amiben előre rögzítik, hogy kinek mihez van joga.

2013. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező csak egy módon derítheted ki ezt teljes biztonsággal. ha érdekel ,priviben megírom mit tegyél!
2013. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!