Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illene, még valamit mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene, még valamit mondanom neki?

Figyelt kérdés

A helyzet annyi, hogy elég jóba lettem egy lánnyal aki egy ismerősömmel jár egy osztályba. Már másfél hónapja napi szinten dumáltunk stb. én jártam át hozzájuk. Már az jött volna, hogy elhívom valahova stb. De nem tettem, meg mindig kikerültem mert igazából én sem tudtam mit akarok, Meg nemis érzem magam elég értelmesnek, hogy napi szinten egy kapcsolatban éljek. Szóval mindig ment a "kásakerülgetés" ha ilyet szabad írni. Többször szóba hozta a lány bár mindkettőnknek kínos volt, hogy túl jóba vagyok a volt barátnőmmel (aki az osztálytársam). Vele pont azért nem jottek ossze a dolgok mert osztálytárs, de azóta is több mint jóba vagyunk és hát kívülállónak úgy tűnhet, hogy egyik másik fél akar valamit. Na szóval az előbb említett lányt sem nem hívtam el sehova, sem nem mondtam meg neki hogy nem akarok semmit. És már kezdtem magam szarul érezni emiatt. (Ritkán jön rám a bűntudat, de mivel utóbbi lánybarátom is azzal árasztott el, hogy ne szórakozzak már vele meg mondjam meg neki, mivan hogy már elég rossz érzés volt így a végén).


Szerencsére jött az őszi szünet.Egész végig nem találkoztam vele. Amikor találkoztunk eléggé csalódott volt, de úgy tűnt ugy folytatná ahol tartotunk. (Sejtelmes dolgokat mond, meg találkozunk hozzám ér mindig, meg megölelem odasimul stb.)


Erre kiderül, hogy ő összejött valami ürgével. (Én ennek örültem, mert nem igazán akarództam értelmesen megmondani neki, hogy haddjuk):)


Most mióta ez tudomásomra jutott (természetesen nem ő mondta.) Nem beszéltünk, nagyjából egy hete. Viszont az ismerősöm az osztályába mondja, hogy tökre hiányol engem, meg kérdezget gelőlem. A bűntudatom teljesen elszállt és nekem ez így jó most. Igazából nagyon aranyos lány de végre ott vagyunk, hogy nincs gombóc a torkomba. Végülis ki szórakozik kivel?

19 F

17 l


2013. nov. 9. 14:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kívánok az elgépelésekért sötét van:)
2013. nov. 9. 14:03
 2/2 anonim ***** válasza:

14:01 és sötét van xD


úgymondván a csaj várt arra h rámész, de nem mentél így ment más ennyi :-)

2013. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!