Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, de nem tudom elfelejteni, ő jár a fejembe mindig! Hiányzik, meg azon gondolkozok, hogy helyesen döntöttem-e?!

Figyelt kérdés

Flörtölt a párom,azért lett vége(telefonálások,sms-ek,beszélgetések)!Gyanakodtam már,de amikor megtudtam,akkor se mondta el az igazat,csak félre beszélt!2 hét múlva tudtam meg a teljes igazságot!

Most meg rossz nélküle(6 évig voltunk együtt)!

Aki volt már ilyen helyzetbe,Ti mit csináltatok?!



2013. aug. 15. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szó megcsalásról, nem szakítanék...
2013. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején voltatok,ennyi idő alatt meg sem ismertétek egymást.Egy esélyt adnék neki.
2013. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha már flörtöl,akkor mi a biztosíték,hogy ott megáll???De ha már ilyet csinált,szerintem azt jelenti,hogy mást akar,megunt!?Nem???
2013. aug. 15. 11:13
 4/6 valook ***** válasza:

10 óra 30! Neked 6 év annyira kevés? Szerintem elég sok már ahhoz, hogy ismerjék egymást.

Egy férfi nagyon ritkán mond a szemedbe olyant, ami neki árthat. Ezt tapasztaltam én. Rá kell kérdezni, és akkor majd elismeri ha bizonyítani is tudod. Ha nem tudod, akkor....

2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha jóképű a pasi, mit vársz tőle?

Tudja magárol, mennyire szép és hogy rengeteg csajt szerez magának.

Ha téged megcsalt, megcsalja a másikat is.

Ez ennyire egyszerű.

2013. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja, és akármennyire is hiányzik, FELEJTSD EL!

Ne szenvedj miatta!

2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!