Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek tényleg hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg hülyeség, hogy emiatt a váláson gondolkozok?

Figyelt kérdés

Amióta megszülettek a fiaink, a férjem lenéz engem. Először a hormonokra fogtam, de később már a baráti társaság előtt sem fogta vissza magát. Ha beszélgetünk valami épp aktuális dologról, mindig azt mondja hogy "mit értesz te ehhez" vagy "ugyan már, mit tudhat egy anya". Nagyon csalódott vagyok.

Beszéltem már vele erről, de először csak azt mondta hogy eltúlzom, aztán amikor újra előhoztam már felcsattant, hogy ahelyett, hogy ilyeneken agyalok inkább főzzek vagy takarítsak.


Tényleg eltúlzom?


2012. júl. 20. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem túlzod el, ha tényleg ez a helyzet, de én nem gondolkodnék rögtön a váláson.
2012. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha anyagilag megteheted, akkor válj el!

A házasság alapja a tisztelet.

2012. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férj zsarnoki természetű, akkor visszaél azzal, hogy a saját jövedelemmel nem rendelkező és már gyermekes nő sokkal kiszolgáltatottabb neki, úgy érzi, hogy büntetlenül megalázhatja.

Persze ennek is vannak fokozatai például a munkahelyen elnyomott férfi, sokszor az otthoni zsarnoksággal akarja önérzetét kiegyensúlyozni.

Ez ott kezdődik, hogy nem köszöni meg pl. az eléje tett kávét, ebédet, vasalt inget, takarítást…

2012. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy a férjed valószínűleg ilyen természetű/erre hajlamos, a helyzet nemhogy javulni nem fog, még romlik is, ahogy idősödtök. Ha nem akarsz így leélni egy életet, és ilyen légkörben nevelni a fiaid, akkor igenis válj. Ez nem olyasmi, amit jóvá lehet tenni. A hímsovinizmusból és tiszteletlenségből kinevelni valakit nem lehet. Olyan házasságról van szó, aminek talán létre sem kellett volna jönnie. Így nem a társa vagy, csak a cselédje, "csak" anya, "csak" feleség... nem egyenrangú társ.
2012. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én sem gondolkodnék a váláson - elválnék.
2012. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Van ilyen természetű ember.Te most gondolom nem dolgozol,ezért ő fölényben érzi magát.Beszélnék vele mindenképp.De mivel nálatok ez nem sikerül,beadnék egy flegmát.Semmi extra egy kis mosolyszünet.Pl nem főzök neki vacsorát 1-2 napig,vagy nem vasalom ki a munkába való inget,csakhogy érezze nem a kutyája vagyok.Beszélgetést nem kezdeményezek,maximum 2-3 szó a nap fontos eseményeiről.Talán tanul a helyzetből.

Sokan azt hiszik,a válás olyan marha egyszerű.Egyik nap még édes kettesben,másik nap már a bíróságon.De ez nem így működik.Főleg ott,ahol már gyerkőcök is vannak.Minden ember elválhatna,ha egy hullámvölgynél már vége is a kapcsolatnak.Néha "kérhetsz" akár kimenőt is,hogy lássa te nő maradtál,attól,hogy édesanya lettél.Ha vendégségben ilyeneket mond,szerintem ne hagyd magad,lépj fel.Nem,nem túlzod el a helyzetet.Mentsd a menthetőt,de ne hagyd magad megalázni.

2012. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 omba ***** válasza:
62%

Nahát, ekkora bunkóságot sem hallottam még:

"ugyan már, mit tudhat egy anya"


1 a közös gyereket anyja vagy

2. lebutul a nő a szüléstől

3. ha ő tudna feleannyit, mint egy anya....


főzni nem tud, ahogy kiveszem...

a gyerekkel törődik rendesen? (fürdetés, játék, pelenkázás)

2012. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor kell várni mikor a szíveddel ÉRZED már baj van s nem tudsz rajta segíteni, nem fog változni az érzésed.

(Persze akinek lassabb a szíve mint az esze az többet is agyaljon rajta sértés nélkül)

Mert ha bellül fáj azt már valaki aki nem te vagy hogy tudná/merné kimagyarázni, hogy ugyanmár hülye vagy b&zeg dehogy okoztam neked fájdalmat....

2012. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bocsi, Válni nem várni, elírtam
2012. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó, hogy vannak ilyen emberek. Persze, kérdezhetném, hogy minek "kelletett" hozzámenni, de hát biztos jó macsó fej volt, és belezúgtál. Azt hiszem, egy darabig még érdemes vele szenvedni, lehet néma ellenállást, elzárkózást tanusítani, de mégjobb elválni. Merthogy a gyereknek szenvedés a rossz házasság. És rossz lesz tőle a lelki állapota, az önbizalma, az önbecsülése.
2012. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!