Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek tényleg hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg hülyeség, hogy emiatt a váláson gondolkozok?

Figyelt kérdés

Amióta megszülettek a fiaink, a férjem lenéz engem. Először a hormonokra fogtam, de később már a baráti társaság előtt sem fogta vissza magát. Ha beszélgetünk valami épp aktuális dologról, mindig azt mondja hogy "mit értesz te ehhez" vagy "ugyan már, mit tudhat egy anya". Nagyon csalódott vagyok.

Beszéltem már vele erről, de először csak azt mondta hogy eltúlzom, aztán amikor újra előhoztam már felcsattant, hogy ahelyett, hogy ilyeneken agyalok inkább főzzek vagy takarítsak.


Tényleg eltúlzom?


2012. júl. 20. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,....de nem lehet, hogy felszedtél pár kilót és azért ilyen? A testi kapcsolat milyen közöttetek?


Itt van egy hasonló kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. júl. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 Megette a fene az olyan kapcsolatot, ahol csak addig jó a másik, amíg jól néz ki. Elég sekélyes érzelmi világra utal ez a férj részéről, éppúgy, mint az, ahogyan jelenleg bánik vele. Nekem spec ez nemhogy ok a válásra, de ellenérv is lett volna a házasságra. Feleséget a 21. században senki ne azért tartson, hogy az kiszolgálja, szüljön neki, fogja be a száját, nyissa szét a lábát, amikor kell. Nem vagyok "emancip.nci", de ez akkor is undorító.


Persze a másik oldalt nem halottuk, így érdemben véleményt mondani nem lehet a dologról, de az biztos, hogy ha van ok az ilyen lekezelő bánásmódra, ha nincs, ez a kapcsolat megérett a válásra. Véleményem szerint a durcázással csak még nagyobbra nő a szakadék két ember közt, ha pedig beszélni nem lehet az urasággal, akkor a kommunikáció, mint a kapcsolat egyik alappillére gyakorlatilag nem működik. Hiányzik a tisztelet is, szerintem ez egy hosszú szenvedés kezdete.

2012. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11

pfff "felszedtél egy pár kilót"...hát mit is mondjak, szép ez a fajta gondolkodás.

Ha így is lenne, az sem lenne indok arra, hogy hülyének nézze, csak mert gyereket nevel.

Kérdező:

Te meg állj már a talpadra és fejtsd ki a véleméyned aziránt, hogy nem csak úgy pottyantottál 1-2 gyereket, hanem rendesen neveled őket, amíg kicsik, majd ha már nagyobbak, te is csatlakozol a dolgozók táborába (tapasztalataim szerint előszeretettel nézik le azt,aki elmegy szülni- mintha egész életében nem tett volna egy gazszálat sem arrébb...)

És aztán nehogy forduljon kocka, mert a mai világban senkinek nem biztos az állása!

2012. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem túlzod el.

Korábban nem volt helyzet, hogy lenézett volna téged, vagy mondjuk úgy nagy általánosságban a nőket/anyákat? Akkor kellett volna felfigyelni rá, de hát utólag könnyű okosnak lenni.

Sajnos van rá esély, hogy a helyzet csak még jobban romlani fog, a gyerekekbe is belenevelheti például, hogy ne tiszteljék az anyjukat, főleg azért jutott ez eszembe, mert fiaitok vannak. (Bár ha lányok lennének sem biztos, hogy jobb lenne a helyzet.) Sőt, nem rémíteni akarlak, de a verbális agresszió átcsaphat akár fizikaiba is, persze nem feltétlenül. De akkor is gázos lehet a helyzet, ha sosem fog kezet emelni rád, ugyanis ez a viselkedés hosszútávon képes totálisan leépíteni az önbecsülésed, minél kiszolgáltatottabb vagy, annál inkább.

Nem biztatlak egyértelműen a válásra, de nem sok jót ígér egy olyan párkapcsolat, ahol nincs meg a kölcsönös tisztelet.

2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs,....de nem lehet, hogy felszedtél pár kilót és azért ilyen? A testi kapcsolat milyen közöttetek?"


Ezek EGYIKE SEM OK arra, hogy valakit emberi méltóságában megalázzanak, és beszélgetés helyett elküldjék a francba takarítani meg főzni!!! Ez az iszonyatos primitív megalázó viselkedés általában eleve nőket lenéző hímeknél jelentkezik. Amint a nő kiszolgáltatott állapotban van anyaként, tét nélkül lehet lenézni és szolgaként kezelni és megalázni.


Kérdező: ez egyre rosszabb lesz. Az én ismerőseimnél, ahol ilyen megalázó primitív a pasi viselkedése, ott már a gyerekek is lenézik az anyjukat és a nőket és úgy beszélnek az anyjukkal mint a felmosóronggyal. Ha ezt nem akarod, akkor válj.

2012. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11: "Bocs,....de nem lehet, hogy felszedtél pár kilót és azért ilyen? "


Attól, hogy felszedett volna pár kilót, attól még az agyműködése nem állt le. Úgyhogy ez nem kifogás. Ja, és az nem lehet, hogy apuka pocakos és kopasz lett az évek során? vagy akkor már a nő is elhagyhatja a ronda férjét???



A kérdezőnek: nem tisztel és rossz példát mutat a fiaidnak férfi-nő kapcsolatból. Állj a sarkadra, mert ha ebbe beletörődsz, ennél csak durvább beszólások jönnek.

2012. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Már rég befagyott a topic, de azért hozzászólok. A keresztanyám elvált 57 évesen. Egész életen át nem tisztelte a férje,de nem vált el a gyerekek miatt.Majd 57 évesen amikor megelégelte,s addigra már jöttek más nők is a férje életébe,kidobta a pasit. Aki lelépett egy fiatalabbal,de ez semmi. Sajnos a gyerekekbe beleszocializálódott a nevelés során az apjuk bunkósága,érzéketlensége, s most így vagy úgy , de visszakapja tőlük.

Tehát, ha vele maradsz,annak az a legnagyobb veszélye,hogy a gyerek ebben nő fel, és idős korodban visszakapod.Sajnos.

Én nem válnék el rögtön, viszont elköltöznék tőle,le is út -fel is út elé állítanám.Meg kell leckéztetni és móresre tanítani,mert nem tud téged értékelni.Valszeg ezt látta otthon-érted...beleszocializálódott.

Nem kell félni,ne hagyd magad.Mindig van kiút,és mindig találhatsz olyat aki értékel.

2012. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!