Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagy hülyeség amin...

Nagyon nagy hülyeség amin mostanában gondolkozok?

Figyelt kérdés

felvenni egy kapcsolatot egy vadidegennel (aki pl. az ország másik végén lakik és nagyon kicsi az esély h egyszer is találkozzunk) elmondani neki az egészen zavaros eddigi életemet h úgy mint 'külső, idegen ember' milyennek tart?

kiszeretnék mindent adni magamból és most perpillanat úgy érzem h se a barátiam se a családtagjaim nem értenének meg :S


2011. ápr. 20. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
van amikor egy idegennek jobb elmondani mindent.. en is ugy erzem egyszer egyszer,h meg a szuleim sem ertenenek meg.. ha elkezdek valamit meselni.. edesanyam rendezi a krumplit es teljesen mas temaba kezd... mar szinte sirok.. es nekik nem az a baj,h teljesen kivagyok keszulve ,hanem h a szomszedok halljak h orditok idegembe... nem hulyeseg...ezert jo pszichologussal beszelni,mert idegen es tudod ,h barmit elmondhatsz neki mert akkor nem kavar..es nem talal ki uj sztorit es nem a sajat erdekeit nezi.. es nem mondja vissza es szabadon beszelhettek barmirol.. ha szeretnel beszelni v vmi akkor irj...
2011. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom, egy objektív véleményre, olyantól, aki nem ismer engem sem és a környezetemet sem.
2011. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hülyeség. sőt. jót tesz, ha egy külsős megosztja veled a rólad alkotott nézeteit, így könnyeb a problémamegoldás:)
2011. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt szeretném! De ugyan kinek? Hol lehet találni ilyen embert...nekem leirhatod egyébként,ha akarod! :D

24/L (mielőtt perverznek gondolnál)

2011. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziaztok!


Szerintem többek között pont erre jó a GYK! Legalábbis engem többen megtaláltak már az ország különböző pontjairól, vadidegenek, és kiöntötték a lalküket. Szóval lehetséges. Én legalábbis nyitott vagyok erre.


Sziasztok!


ParlanDo (31/L)

2011. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!