Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zizu5 kérdése:

Mit tegyek? Hogyan lehet elfejteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve vége és nem is beszélünk, és egyszerűen nem tudom elfelejteni, mert amikor megyek az utcán vagy kocsiból látok egy hasonló lányt már görcsbe rándul a gyomrom és nagyon hiányzik az életemből.Már találkoztam persze más lányokkal is de nem érzek egyik iránt sem semmit, újra kezdeni már nem lehet sajnos mert semmiféle érdeklődés már nincs felém az extől. Kérem ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom, persze normális válaszokat szeretnék! Köszönöm!

2013. máj. 23. 00:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Annyira zavart a dolog, hogy fejest ugrottam az ismerkedésbe de mégcsak nem is érdekel egyik srác sem. Velük vagyok is csak az exemet keresem mindegyikben, nézem mindenhol az városban, a helyükbe képzelem meg ilyenek. :( Nem fogott meg egyik sem sajnos. Nem tudom elfelejteni őt. Csak az időben bízom már én is.. 24/L
2013. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, de ő is hol visszatáncolna, hol nem! Valószínűleg nekünk ennyi volt!

Én a helyedben megkeresném, ha úgy látod, hogy semmi esély, akkor talán rájösz, hogy ennek tényleg vége!

2013. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem merek vele beszélni újra, nem akarom,hogy lássa rajtam hogy szeretem még mert tudom hogy ez nem jó egyikünknek sem de szerintem neki mindegy is de ha én beszélek vele akkor "rosszul leszek" ...:S nagyon rossz érzés nem telik el nap hogy ne jusson eszembe:(
2013. máj. 24. 19:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Annak, hogy szakitottatok biztos volt oka. Ne ragodj a multon. Csak eld tovabb az eleted. Eloszor mas csaj nelkul probalj boldog lenni. Hozd rendbe az eleted, tuzz ki celokat es valositsd meg oket. Majd ha elegedett vagy magaddal, ideje ujra randizni, ujult erovel, boldogan.
2013. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket próbálok változni remélem sikerülni fog:) de azért szívesen várom még az ötleteket
2013. máj. 24. 20:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Ejnye ezek a nők... Nem a semmiért nem tartom embernek őket, régen én is sokat szenvedtem 2 lány miatt. Szerintem próbálj valami hobbit találni magadna, vagy utazz, kirándulj sokat, tereld el a gondolataidat ha eszedbe jut a lány.

Sajna még nem találták fel a szerelem ellenszerét.

2013. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet barátom. Én is csak kiskanállal kapargatom össze magamat jelenleg. Semmi nem köt le, csak lézengek, nézek ki a fejemből, elhanyagolok mindent.
2013. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Érdekes én pont egy férfi miatt vagyok így már évek óta.

több-kevesebb sikerrel elterelem a gondolataim,de mindig újra feltépődik a seb :( Nem tudom,hogy valaha túl tudom-e rajta tenni magam.Annyira szeretem,hogy mindent fel áldoznék érte <3

2013. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!