Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra/visszahódít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra/visszahódítani a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval, elég necces a helyzetem, mert először még nyáron kezdtem el neki udvarolni, de akkor abbahagytam, mert egyszerűen "kiszerettem belőle".

Majd utána, december-február között fogtam hozzá újra, de akkor megint abbahagytam mert jött egy másik lány.


De most mindennél jobban szeretném a magaménak tudni, de már nincs ötletem hozzá... Valami tipp? Bármit meghallgatok!


2013. máj. 22. 14:36
 1/7 okoska31 ***** válasza:

várd meg a harmadik lányt.


megoldja.

2013. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

felesleges.. majd jön egy másik lány:S

miért szeretnéd? ha ennyiszer feladtad.. hát, nem is tudom://

2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kétszer nem jött be, miből gondolod hogy harmadjára bejön? Szerintem ne játssz vele!
2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nézzétek, nem tudom, csak azt érzem mikor először beleszerettem, szükségem van rá.

Továbbá, annak, hogy abbahagytam több oka is van: Először még nyáron az volt a baj, hogy életem első udvarlása, és randira való elhívása volt, tehát nagyon nagy volt rajtam a stressz, és nem bírtam tovább, abbahagytam.


Második alkalomkor pedig azért is, mert barátja volt.

2013. máj. 22. 15:45
 5/7 okoska31 ***** válasza:

nézzük, nézzük - de én legalább is nem látom, hogy tényleg annyira kellene ez a lány.

kifogásokat találsz - de ez nem az igazi.

2013. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kár hogy nem tudom szavakba önteni, de tényleg szeretem, szinte bármit megtennék érte...

És most nem adom fel, most már tudom mit/kit veszíthetek el.

2013. máj. 22. 17:34
 7/7 Zizu5 válasza:
Szerintem akkor feleslegesen tetted fel ezt a kérdést,mert ha ennyire szereted meg stb. amit leírtál előbb akkor tudod mit kell cselekedni,de szerintem is felesleges ezt erőltetni mert nem lesz jó vége... bocsi:(
2013. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!